Bilgi 2019'da Vizyona Girecek ve İzleyenleri Kendine Hayran Bırakacak 11 Film

collo1

  +Üye
Katılım
3 Ara 2017
Mesajlar
320
Beğeniler
1,049
Puanları
93
Yaş
40
Konum
kayseri
Devam filmlerini sabırsızlıkla beklediğimiz filmler mi dersiniz yoksa ilk kez çıkacak bombastik vizyon filmleri mi dersiniz... Hepsi ama hepsi 2019'da vizyonda.

Film ve diziler artık en popüler eğlence araçlarından oldular. Hatta bazı filmler öyle ikonik hale geldi ki milyonlarca hayran, her yıl devamının çıkmasını bekliyor. Zaten başarılı olan filmlerin ikincilerinin ve başarılı olacağı belli olan birçok filmin, önümüzdeki sene vizyona gireceğini biliyoruz. Üstelik, bu listede bahsedeceğimiz filmlerin hepsinde ünlü isimler oynamakta. Sizler için 2019'da vizyona girecek tamı tamına 11 filmi listeledik.

Glass
NAuMPj.jpg

Vizyon tarihi: 18 Ocak
M. Night Shyamalan tarafından oluşturulmuş evrenin üçüncü filmi olan Glass, Unbreakable ve Split filmlerinin devam filmi niteliğinde olacak. David Dunn adındaki bir süper kahramanı, Elijah Prince (Mr.Glass) adındaki engelli bir teröristi ve çoklu kişilik bozukluğu olan Kevin adındaki üç adamı konu alacak olan bu filmde Mr. Glass ve Kevin eski düşmanlarıyla savaşmak için bir araya gelecekler.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya
4GfQaU.jpg

Vizyon tarihi: 22 Şubat
Çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilen fantastik animasyon filminin ikincisinde Hiccup ve Toothless, Light Fury adındaki gizemli birisiyle tanışacak. Ayrıca ejderhalarından vazgeçmedikleri sürece onları yalnız bırakmayacak olan acımasız ejderha avcılarıyla da karşı karşıya gelecekler.

Captain Marvel
uL5Kfz.jpg

Vizyon tarihi: 8 Mart
Eski Amerikan Hava Kuvvetleri pilotu Carol Danvers, uçuşlarından birinde uzaylılarla karşı karşıya gelir ve süper güçler kazanır. Şimdi ise güçlerini iyice tanımalı ve kötü adamlarla mücadele edebilmek için kontrol etmeyi öğrenmelidir.

Godzilla: King of the Monsters
zuU5eZ.jpg

Vizyon tarihi: 31 Mayıs
Mothra, Rodan ve en büyük düşmanı 3 Başlı King Ghidorah ile çarpışan Godzilla yeniden ortaya çıktığında insanlık güçsüz kalacaktır.

Dumbo
RJzIjm.jpg

Vizyon tarihi: 29 Mart
Eski sirk yıldızı Holt Farrier, yeni doğmuş bir fil yavrusuna bakıcılık yapmaktadır. Dumbo'nun kocaman kulakları olduğu için Holt'un iş arkadaşları onunla dalga geçerler ama bu filin uçabildiğini öğrendiklerinde işler değişir.

Captive State
nq8awg.jpg

Vizyon tarihi: 29 Mart
Chicago sokaklarında geçen bu filmde, 10 yıldır uzaylılar tarafından işgal edilmiş yerlerde yaşayan insanların hayatı anlatılmakta. Bu insanlar iki gruba ayrılmış; bazıları uzaylılarla iş birliği yapıyor, diğerleriyse buna karşı çıkıyor.

Shazam
jynXcO.jpg

Vizyon tarihi: 5 Nisan
Süper kahramanlarla alakalı olan bir başka hikaye daha: fakat bu daha komik ve daha az ciddi! Arkadaşını okuldaki zorbalardan koruyan ve sadece bir kelimeyi söyleyerek yetişkin bir süper kahramana dönüşebilen komik bir DC karakterinin hikayesi anlatılıyor.

Avengers 4
3zUomJ.jpg

Vizyon tarihi: 3 Mayıs
2018'de çıkan Sonsuzluk Savaşı filminin devamı niteliğinde olan bu filmde Avengers ve GOTG (Guardians of the Galaxy) birleşecekler ve sonsuzluk eldivenini takan Thanos'a karşı savaşı sonlandıracaklar.

John Wick 3: Parabellum
V0bakH.jpg

Vizyon tarihi: 17 Mayıs
John Wick'in hayatını konu alan üçüncü filmde, oteldeki katliamdan sonra klanlar John'u avlamaktadır. John kaçmaya başlar ve sonunda gezegenin en korkunç katilleriyle karşı karşıya gelir.

IT 2
NEANSG.jpg

Vizyon tarihi: 6 Eylül
2019 sadece süper kahraman severler için değil ayrıca Stephen King severler için de iyi bir yıl olacak. Eylül'de popüler korku filmi olan IT'in ikincisini izleyeceğiz ve bu film Pennywise'ın yenilgisinden 27 yıl sonrasını anlatacak. Karakterler büyümüşlerdir ve hayatlarını yaşamaktadırlar fakat beklenmedik anda gelen bir telefonla hayatları alt üst olacaktır.

Joker
JUq76B.jpg

Vizyon tarihi: 4 Ekim
Ekim'de DC Evreninin en popüler kötü adamlarından biri hakkında olacak bir film izleyeceğiz. Arthur başarısız ve utangaç bir komedyendir. Uzun süre ayrı kaldığı Gotham'a geri dönmek zorunda kalır ve burada hayatına temiz bir başlangıç yapmak ister. Her şey iyi gidiyor gibi gözükse de Arthur, bu geri dönüşün o kadar da kolay olmayacağını anlayacaktır, zira geçmişindeki bir sır onu takip etmektedir.

2019 yılı muhteşem geçecek gibi gözüküyor. Zira hem DC filmlerinin bolluğu hem de en iyi oyunculara sahip filmler bunu anlamamız için yeterli bile. Bu mükemmel filmleri kaçırmamak için şimdiden takviminize ekleyin deriz.
 
  • Beğen
Reactions: Red
Üst Alt