Player Acestream 3.1.6 (Torrent Stream Player)

Red 

Yönetici
Red
Katılım
2 Haz 2016
Mesajlar
963
Beğeniler
49,625
Puanları
113
ace.jpg
Bu player ile torrent linkleri izleyebilirsiniz. Torrentin id sini url ekler gibi ekleyin gerisini aceplayer a bırakın

Ace Stream
, hem sıradan internet kullanıcıları, hem de multimedya dünyasının profesyonel üyeleri için farklı ürünler ve çözümler içeren yeni nesil bir multimedya platformdur. Bu platformun en ilgi çekici özelliği ise daha önce deneyimlemediğiniz kalitede içeriklere ulaşmanıza imkan tanıması.

Ace Stream özünde P2P teknolojisi ve BitTorrent protokolü üzerine kurulmuştur. Bildiğiniz gibi bu protokol yüksek boyutlu dosyaların transferi esnasında kullanılabilecek en etkili çözüm olarak gösterilmekte. Ağ üzerinden veri aktarımı yapmaya imkan sağlayan bu program son derece güvenilir temeller üzerine oturtulmuştur ve kullanım esnasında herhangi bir soruna yol açmamaktadır.

Ace Stream platformu, çevrimiçi yayınlar ve gösteriler için mükemmel ses / görüntü kalitesi sunmaktadır. Buna ek olarak, ses ve görüntü dosyaları saklamak için de en etkili çözümlerden biri olarak kabul edilmekte. Daha dramatik bir şekilde özetlemek gerekirse, Ace Stream kullanıcıları herhangi bir videoyu YouTube'daki en yüksek çözünürlüklü videolardan (1080p) on kata kadar daha net izleme şansına sahipler.

Programın Google Chrome ve Firefox tarayıcılar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş eklentileri de mevcuttur. Siz de görsel ve işitsel içerikleri oynatmak için kapsamlı bir çoklu medya oynatıcı arıyorsanız, Ace Stream mutlaka denemeniz gereken programlar arasında.
İndir
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
 
Üst Alt