Bilgi Basimiz Sagolsun

symphony

Üye
Terör saldirisinda hayatini kaybeden sehitlerimize ALLAH tan rahmet,yakinlarina bas sagligi diliyoruz.
Milletimizin basi sagolsun.

Red 

Yönetici
Red
Terör saldırısında hayatını kaybeden insanlara Allah rahmet etsin inşAllah. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. Bu saldırıyı yapana da yaptırana da lanet olsun. Bunun istihbaratını bilipte önlemeyen ve hatta önlemeyerek bunun olmasını istiyormuşçasına karar alan tüm erk sahibi firavun bozuntularına da Allah lanet etsin inşAllah. Ve insanlığın bu gibi durumlara düşmesinde yine insanın kendi akılsızlığının da direkt etkisi olduğunu düşünerek aptal ve kula köle insanlara da akıl sağlığı diliyorum. İnsanın başına gelen musibetler yine kendi eli ile kazandıklarındandır. Bunlara alışık bir şekilde yaşanıyor zaten. Bu da kitap öperek bayrak sallayarak geçip gidecektir. Aklın olmadığı yerde her pislik olur. Allah tüm insanlığa rahmet eder inşAllah. Yoksa insanlık olarak halimiz duman. İnsan kendi ediyor kendi buluyor. Kan ile beslenenleri başına çoban edersen bu her asırda aynı durumla sonuçlanacaktır. Lanet elbetteki böyle insanların üstüne olacak ama insan da artık kendisine bahşedilen aklını da kullanmayı öğrenecek ve firavun bozuntularına tapmayacak. Tapmaya devam ettiği müddetçe daha çok ölümler olacaktır. Ayrıca üzülerek belirtiyorum ki ölen yurttaşlarımız şehit değil malesef erk sahibi firavun bozuntularının yüzünden telef edilmişlerdir. Ölüden şehit olmaz! Allah hepimize rahmet etsin dileği ile...

dejavumy

Üye
Allah'ım Şehitlerimize rahmet ailelerine sabır versin. Terörü lanetliyoruz bu ülkenin huzurunu kaçırmak isteneyenlerin allah belasını versin.

hurzati

Üye
Terör saldırısında hayatını kaybeden insanlara Allah rahmet etsin inşAllah. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. Bu saldırıyı yapana da lanet olsun. Bunun istihbaratını bilipte önlemeyen ve hatta önlemeyerek bunun olmasını istiyormuşçasına karar alan tüm erk sahibi firavun bozuntularına da Allah lanet etsin inşAllah. Ve insanlığın bu gibi durumlara düşmesinde yine insanın kendi akılsızlığının da direkt etkisi olduğunu düşünerek aptal ve kula köle insanlara da akıl sağlığı diliyorum. İnsanın başına gelen musibetler yine kendi eli ile kazandıklarındandır. Bunlara alışık bir şekilde yaşanıyor zaten. Bu da kitap öperek bayrak sallayarak geçip gidecektir. Aklın olmadığı yerde her pislik olur. Allah tüm insanlığa rahmet eder inşAllah. Yoksa insanlık olarak halimiz duman. İnsan kendi ediyor kendi buluyor. Kan ile beslenenleri başına çoban edersen bu her asırda aynı durumla sonuçlanacaktır. Lanet elbetteki böyle insanların üstüne olacak ama insan da artık kendisine bahşedilen aklını da kullanmayı öğrenecek ve firavun bozuntularına tapmayacak. Tapmaya devam ettiği müddetçe daha çok ölümler olacaktır. Ayrıca üzülerek belirtiyorum ki ölen yurttaşlarımız şehit değil malesef erk sahibi firavun bozuntularının yüzünden telef edilmişlerdir. Ölüden şehit olmaz! Allah hepimize rahmet etsin dileği ile...

durumdan vazife cıkarıp böyle mubarek bir gunde bile hukumete olan kinin kusuyorsun red. bombayı atanları neredeyse alkışlayacaksın ama buna acıkca yureğin de yetmiyor. muslumanlara lanet yağdıryorsun ama hainlere senin tabirinle tapmayı da ihmal etmiyorsun.ölüden sehit olmaz diyerek bu konuda ne kadar cahil olduğunu ortaya koyuyorsun.yuh olsun sen ve senin gibi bu memlektin ekmağini yiyip devlete ihanet edenlere.

Son düzenleme:

Red 

Yönetici
Red
hurzati; Senin derdin de ben miyim müşrik münafık putperest. Lanet sizin gibilerin üstüne olsun. Bu pislikler sizin gibi akılsız cesetlerin yüzünden!. Hükmedenin de yerin dibine batsın pekakanda yerin dibine batsın sen de yerin dibine bat. Sizin gibi leş kargaları yüzünden bu dünya bu halde asalaklar. Sen git önce Allah kimlere şehit demiş onu öğren. kafanıza göre ona şehit buna şehit diyorsunuz. Şehitlik devlet mertebesi mi Allah ın verdiği bir mertebe mi. Eğer devlet mertebesi ve dinle alakalı değil diyorsan lafım yok cahil asalak. Ama Allah ın ölülere verdiği mertebe diyorsan halt ediyorsun. Aç bi Kur an a bak. Mal gibi beyinsiz hocaların götünden gitme. Kuran da Allah kime Şehit diyor bi öğren ondan sonra konuş. Ölüden Şehit olmaz asalak. Şehit diri insandır. Allah böyle açıklıyor. Dünyada senin gibi sahte müslüman o kadar çok ki. yüzde 98 iniz müşrik münafık ve putperestsiniz. Yuh un ve lanetin kime olduğunu birgün bileceksiniz. Ama o zaman senin ilahların ve putların seni kurtaramayacak. Hükmedenlerinize bi karılarınızı kızlarınızı sunmadığınız kaldı. Gerçi içinizde onu yapan hayvanlarda var. Biliyoruz. Allah ın hayvandan daha aşağılık dediği toplumun ta kendisisiniz. kapıkulu köpekler.

Red 

Yönetici
Red
Ayrıca senin mübarek günün de yerin dibine batsın. Sen mi ilan ettin mübarekliğini. Kim etti? Kur an da var mı böyle bir dinsel mübarek gün. hadi onu da geçtim zehirli hadislerinizde bile olmayan kandilleriniz kimin uydurması.? Haa sakın Kanuni efendinizin sağ bıraktığı oğlu sarı selim zamanında uydurulmuş devlet kutlaması olmasın? beyinsiz asalak.

hurzati

Üye
birr abi su hain keferenin yazdıklarını iyice oku ve vicdanının sesini dinle.
bizim inancımıza göre kişi arkadaşının dini üzerinedir.
yol arkadaşın sapkın bir yolda.
eğer imzandaki gibi bir inanca sahipsen ki ben öyle olduğunuzu düşünüyorum,
bu yoldan çıkmışı şeytanla başbaşa bırakın.

bu benim bu forumda son yazımdır.

herekese selam ve saygılar.

Red 

Yönetici
Red
Senin inancın ne asalak. Sünnilik, alevilik, putperestlik, hristiyanlık, yahudilik....hangisi? sakın İslam deme. Sizin kendinize özel anonim şirket dinleriniz var. Kaynağı Kuran olmayan. Beyinsiz alim alimcik ve ulemalarınızdan kalan.. umarım bu forumda son yazın olduğu gibi hayatında da son yazın olur ki beyinsiz insanların safsataları ile kimse alakadar olmaz.

Birr 

Yönetici

Biz
birr abi su hain keferenin yazdıklarını iyice oku ve vicdanının sesini dinle.
bizim inancımıza göre kişi arkadaşının dini üzerinedir.
yol arkadaşın sapkın bir yolda.
eğer imzandaki gibi bir inanca sahipsen ki ben öyle olduğunuzu düşünüyorum,
bu yoldan çıkmışı şeytanla başbaşa bırakın.

bu benim bu forumda son yazımdır.

herekese selam ve saygılar.
Hurzati RedRüzgar in Müsrik Olmadini Adim gibi biliyorumda senin Bilmiyorum, (yazdiklarina bakilirsa sende putperestsin )Ayrica Benim Dusuncelerimde bu. Eline Saglik Red. Ki Onun Kurani Inceledini ve aklettiğini biliyorum, öyle sen veya senin gibileri gibi ezbere okumuyor.
HURZATI SEN KURAN'I Okudun Mu? Düşündün Mü?
ha ezbere degil arapcadan .......... maksat kuran hatim etmek degil onu anlamakdir..
İslam'ın Şia'sı, Ehlisünneti olmaz; İslamın hanefisi, şafisi, malikisi, hanbelisi, imamiyelisi, zeydiyelisi, ismailiyelisi, alevisi olmaz; İslam bir tek İslam'dır. Asli İslam ya da parçalanmış İslam vardır.
Daha cok seyler yazarimda senin gibileri icin ama burasi yeri degil.
ALLAH HERKESI DOGRU YOLDA BULUSDURSUN PUTPERESTLERIN GAVSLARIN HADISLERIN RIVAYETLERIN DININDE DEGIL ...

Birr 

Yönetici

Biz
Ve ayrica Ilaveten.
DEVLET TARAFINDAN UYDURULAN SEHITLIK ISE savaşlardan sağlam rant elde edenlerin, sırtından geçindiği iyi niyetli insanları tamamen kontrol altına almak için uydurduğu yalandan başka bir şey değildir. benim çocuğum sizin egonuz yüzünden ölecek sonra sen çıkıp ondan kelle diye bahsedeceksin, bir kaç mehmet diyeceksin, bu ölümler papua yeni gine'de de oluyor diyeceksin ama cümlenin sonuna allah katında en yüksek mertebede diyeceksin. yani bu şartlarda bizlerin bunu yememesi lazım ama artık içme sularına ne katıysanız kimse ses cıkarmıyor.
Dinle ilgili her şey insanların hayatlarını dini kuralları koyanların istedikleri gibi düzenlemeleri, haksızlıklar karşısında ses çıkarmamaları ve şehitlik kavramında olduğu gibi isyan edilecek durumlarda teselli olması için uydurulmuş şeylerdir. bu nedenle vatanını savunurken şehit olanlar çok saygı duyulacak kişiler olsa da şehitlik de maalesef aslında olmayan bir kavramdır. ama bu kişiler hakkında konuşurken dinle ilgili olmadan, saygı ve vicdan gereği saygılı olmamız gerektiğini düşünüyorum.
şehitlik kavramı kuranı kerimde anlatılmış neden değerli olduğu belirtilmiştir.
BU bok yoluna gitmenin kibarcasıdır hele o bok yoluna giden çocukların aileleri vatan sağolsun dedikçe bana sinir basmakta devlet senin çocuğunu harcanabilir görsün sen hala vatan sağolsun de 18 yasındaki çocuklar ölsün ama vatan saolsun olsunda o çocuklar hayatta olmayınca vatan vatan oluyor mu acaba
ANLAYAN ANLAMISDIR; ANLAMAYANDA ZATEN ANLAMA KAPESITESI YOKDUR..KURANI TERK ETMISDIR !!!

Üst Alt