Program Combo ayır V1.0

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
8MBQ77.jpg

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
Ne işe yarıyor bu kanal bulmak için mi?
user pass combonuzu ayırır şöyle ( mehmet:tokmak ) şeklinde farklı farklı isimlerden oluşan combo dosyan var program bu dosyadaki user passlardan oluşan satırları ortadaki ( : ) yerde ayırıp ayrı ayrı kaydetmene yarar umarım açıklayıcı olmuştur

bruce lee

Üye
user pass combonuzu ayırır şöyle ( mehmet:tokmak ) şeklinde farklı farklı isimlerden oluşan combo dosyan var program bu dosyadaki user passlardan oluşan satırları ortadaki ( : ) yerde ayırıp ayrı ayrı kaydetmene yarar umarım açıklayıcı olmuştur
Anladım tamam. Saol bilgi için
Peki android telefonda m3u programı var mı? Mx player hariç çünkü o liste açmıyor sadece tek kanal açıyor.

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
Anladım tamam. Saol bilgi için
Peki android telefonda m3u programı var mı? Mx player hariç çünkü o liste açmıyor sadece tek kanal açıyor.
google playe bak birçok program var ben androit kullanmıyorum mavi renk iconlu IPTV adlı pro var sanırım onda xpanel ekleme m3u dosya ekleme ve tek kanal oynatma gibi mevcut

pembe panter

Üye
A.Kadir yapabilirsen az fazla combo alsın çabuk kitleniyor program.Bu sorun kalkarsa 1 numara olur bilen arkadaş varsa bu tip ayırma programı yazarsa faydalanabilirm.
Teşekkürler.

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye

pembe panter

Üye
@A.kadir Fantik verdiği isim bulucudan isim aradım ama isimlerin önlerinde bazı işretler var siyah bunu nasıl giderecğiz?
Evet program az bekliyor ama olumlu biliyorum .

Üst Alt