Combo Combolist Bulma Yöntemleri Anlatım

Okeanos

  Üye
Katılım
31 Ocak 2017
Mesajlar
145
Beğeniler
4,799
Puanları
93
İlk önce COMBOLİST NEDİR : Combolist web sitelerinde bulunan üyelerin mail ve şifrelerinden oluşan üye sayısıdır ya da excelde oluşturulan kendi çabamızla yapılan mail ve şifrelerdir.
ikinci konumuz MD5 NEDİR md5 yine web sitelerinde bulunan üye bilgilerinin şifrelenmiş halidir.
Şimdi combo ve md5i tanıdığımıza göre bize yardımcı olacak programların isimlerini sırasıyla yazalım;

1:google
2: pastebin
3:youtube
4:accesdiver
5:excel
6:havij
7:GrenoX
8:SAFE
9:T ARIYICI
10:SQLİ DUMPER


bu proglamlar bize combolist çekmemizde yardımcı olacak programlardır.

1: google. örnek bir mail şifre yazarak bulabilirsiniz nasıl mı örnek veriyorum arama motoruna [email protected]:12345 yazarak mail şifre örneklerine ulaşabilirsiniz. Burdan da istediğimiz sonucu alamadıysak 2. yönteme geçiyoruz.

2: pastebine
Google'a yazdığımız gibi [email protected]:12345 yazarak ordan da mail şifrelere ulaşabilirsiniz burdan da eğerki bize tatmin edecek combolistlere ulaşamadıysak 3. yönteme geçelim.

3:
Hali hazırda combolistlerle de tarama yapabilirsiniz. İptvspor.com sitemizde birçok combolist paylaşılmaktadır. Fakat bu combolistler birçok kişide bulunduğu için bu combolistlerle kırılan hesaplar kalıcı olmayacaktır, kısa sürede şifresi değişecektir.Kendi combolistimizi yapmak için 4. yönteme geçelim

4: Dork
yazarak sql açıklı sitelerden combolist çekelim. ''Dork nedir?'' belirli bir hedef yazarak o hedefle ilgili olan sitelerin havij tarzı programlarda açığını aramaya yarar. Dorkları yine Google'da ''google dorkları'' diyerek bulabiliriz ama size ben örnek vereyim ( shop?phpid) bu bi dorktur dorkları siz kendi hayal gücünüzü kullanarak veya yabancı dorkları trye çevirerek geliştirebilirsiniz. şimdi dorkumuzu yazdık Google'a ve karşımıza siteler çıktı örnek bir site yazalım size anlamanız için örnek sitemiz bu olsun:
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
örnek sitemizi havij'e attık ve colonlar çıktı colonların içinden kullanıcı, user, mail, şifre kolonlarını işaretliyoruz ve çıkan listeleri not defterine geçirdikten sonra mail ve şifre arasındaki boşluğu : işaretiyle değiştirelim not defterinin düzenle bölümüne gelip değiştir kısmına gelip boşluk kısmına üste : işaretini alt satıra geçirip tümünü değiştir deyip farklı kayıt et deyip masa üstüne geçirebilirsiniz.
5:googleden buldugumuz dorkları tarayıcı Gr3enox dork tarama programında taratıp çıkan siteleri havijde tarayarakta çekebilirsiniz.

Anlatım Alıntıdır. Ufak değişiklikler yapılarak size sunulmuştur. Havij tarzı programları kullanmayla ilgili anlatımlar isterseniz belirtebilirsiniz. Hazırlayıp paylaşırım.

İyi Forumlar...
 
Üst Alt