Powervu DISCOVERY EUROPE

cafi

Üye
uydu alıcınızda powervu desteği varsa astra 4a ve thor uydunda türkçe belgesel kanalları izleyebilirsiniz
not: sistem emu ile aktif olduğundan internet desteği olmadan kesintisiz fta izler gibi izlersiniz
tek yapmanız gereken cihzınıza aktif keyleri girmek

fx79

Cezalı Üye
rkadaşlar bilen var mı atlanta g4 power vu ve tanberg yüklenir mi

masalnarinnn

Üye
Ya yardımcı olabilurmisiniz bana lütfen powervu destekleyen cihazları nasıl anlayabilirim? Yeni bir tane alacağım elimdekiler olmuyorsa eğer bu tandberg ve cccam fln da nasıl oluyor ? Kısaca bilgi verirmisiniz

cafi

Üye
powervu ve tandberg internet bağlantısı olmadan emu sistemi ile şifreli kanalların izlenmesidir bende şu an next amigo var izliyorum yakın zamanda bir üst modeli next 2000 hd cx kasalı olanı almayı düşünüyorum istiyorsanız araştırabilirsiniz beğenirseniz alırsınız

masalnarinnn

Üye
Ben nasıl izleyebilirim peki sımdı cihazın destekliyor biss KEY girme vs herseyı buldum ama bu Astra faln yazıyor ya uydu icin bu nasıl oluyor Türksat kanala listemde var hepsi bu şifreli kanallar ama nasıl yapıcam açıklayıcı bir anlatım bulamıyorum Ne olur YARDİM

cafi

Üye
kısaca özetliyeyim öncelikle uydu alıcınızda powervu key desteği ve astra4a uydusu eskiadı sirus uydusuna ayarlı çanağınız olmalı

masalnarinnn

Üye
Eskiden Digiturk vardı oda yayınları eutalsat ti sanırım Digiturkun çanağı ile kurulu olduğu yönde fln baska olma imkanı var mi Astra Thor eutalsat vs... fln gibi

cafi

Üye
Ben nasıl izleyebilirim peki sımdı cihazın destekliyor biss KEY girme vs herseyı buldum ama bu Astra faln yazıyor ya uydu icin bu nasıl oluyor Türksat kanala listemde var hepsi bu şifreli kanallar ama nasıl yapıcam açıklayıcı bir anlatım bulamıyorum Ne olur YARDİM
bende önceden next amigo vardı yakın bir zamanda next 2000 hd cx aldım birde mini olanı next 2000 hd var bunlarda ve nextin bir çok modelinde powervu desteği var tavsiyem 2000hd mini veya 2000hd cx almanız
powervu tandberg iptv desteği var iptv xtream üzerinden 10 farklı m3u dosyası yükleyebilirsiniz artı usb ile binlerce kanalın içinden seçtiğiniz kanalları m3u dosyası yapıp usb ile yükleyip izleyebilirsiniz
hotbirid ve astra19 uydunuz varsa 18 ay free server ile bu uydulardaki şifreli kanalları izleyebilirsiniz
artı astra4a eski adı sirus uydusundan powervu desteği ile türkçe belgesel kanallarını izleyebilirsiniz
not:benim sunduklarım sadece öneri

Üst Alt