1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Program Faces v4.0 Full (Robot Resim Hazırlama Programı)

'Windows Full Programlar' forumunda MitAjani tarafından 13 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

 1. 27
  270
  58
  MitAjani

  MitAjani   Üye

  Katılım:
  5 Ekim 2016
  Mesaj:
  27
  Alınan Beğeniler:
  270
  Ödül Puanları:
  58
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Gemici
  Şehir:
  Mersin
  [​IMG]

  IQ Biometrix polis kuruluşları dünya çapında binlerce - CIA, FBI ve ABD Askeri dahil - Kullanılan FACES, atılım yüz kompozit yazılım. Suçla mücadele kurumları tarafından onaylanan ve kanıtlanmış, etkili bir araç olarak polis tarafından desteklenen FACES beş yıldan fazla zanlıları tanımlamak ve tutuklamak için başarıyla kullanılmıştır.

  4,0 Yüzler ödül ve en gelişmiş son sürümü de dahil olmak üzere yeni özellikleri ile kazanan teknolojisi: olduğunu
  • 4.400 yüz özelliklerinin veritabanı genişletilmiş
  • yeni Latin, Afrikalı-Amerikalı ve Asyalı bileşenleri
  • yeteneği JPEG formatında polis bültenleri, uyarılarının ve web sitelerinde kullanmak görüntü vermek
  • üç ton saç özellikleri ve saç çevirme ve piercing, köstebek, yara izi ve dövme gibi yüz işaretleri

  Kolay Kullanım
  FACES 4.0 geliştirilmiş arayüzü kolay için herhangi bir polis memuru, bir fare bir tıklama ile doğru kompozisyonlar oluşturmayı kolaylaştırır. No adli sanatçı beceri ya da deneyim gereklidir. Faces, kompozit daha hızlı ve daha ucuz ve ne zaman profesyonel bir kroki sanatçı 4,0 herhangi bir standart masaüstü veya dizüstü bilgisayar Microsoft Windows 98 veya daha iyi çalıştıran kullanılabilir available.FACES değil suçu çözmek için kullanılan oluşturulabilir.

  Yüz Veritabanı
  Yeni Latin, Afrikalı-Amerikan ve Asya bileşenleri, FACES 4,0 dahil 4.400 yüz hatları, genişletilmiş bir veritabanı ile her iki cinsiyetten ve herhangi bir yarışın doğru kompozisyonlar oluşturmanızı sağlar. Seçilen özellikleri birlikte fotoğraf kalitesinde kompozit görüntü üretmek için harmanlanır. Yeni 4,0 toFACES yeteneği üç farklı saç sesleri arasında seçerek görüntü doğruluğu güçlendirmek istiyor: yara izleri, köstebek, piercing, dövme ve küpe gibi yüz işaretleri ekleme ve şapkalar, Şapkalar ve gözlük kullanarak.

  Yüz kimlik kodları
  FACES bir tek özelliği otomatik olarak size her kompozit yüz geliştirmek için Biyometrik Alfanümerik Kodu (BAC) üretir olduğunu. 56-BAC kodunu haneli özel yüz özelliklerini gösterir (gözler, FACES resimde burun, ağız, vb.) Bu dijital "parmak izi" polis ajansları arasında herhangi bir formatta (telefon, faks, e-posta) iletilebilmesi için kesin ve ayrıntılı bir görüntü FACES yeniden kullanılır. BAC kodu iletim - 1KB az - polis araçları ve istasyonları arasında kablosuz iletimi için idealdir.

  Kompozit Veritabanları
  Polis teşkilatları arasında yüzlerce veya çözülmemiş durumda bireysel soruşturma dosyalarında saklanan binlerce şüpheli kompozit olabilir. Mugshot FACES sistemleri ile entegrasyonu sayesinde, acenteler müfettişler ve kompozit kanıt paylaşmak aramak ve olup şüphelinin suçu birden fazla dahil olabilir belirlemek için kompozit maç izin elektronik kompozit görüntü veritabanları oluşturabilirsiniz.

  Yüz Tanıma / Tanımlama
  FACES ve yeteneği yakın fotoğraf kalitesinde görüntüler oluşturmak için bu yüz tanıma teknolojileri ile entegre izin verir. Polis inşa bir bir şüphelinin, kompozit ve elektronik Mugshot ve diğer fotoğraf veritabanlarında arama yapmak için kullanabilirsiniz. Maçlar sonra tanıklar tarafından olumlu kimlik için bir "sanal sanatçısını" olarak sunulabilir. FACES kimliği kodu yeteneği diğer kurumlar iletilebilmesi için kompozit eşleşen birden fazla kurum ve kuruluşları veya yetki alanlarında veritabanları karşı çalıştırılabilir anlamına gelir.

  Polis Bültenleri ve Uyarılar
  4,0 FACES polis bültenleri, uyarılarının ve web siteleri dahil edilebilir dosyalar JPEG olarak yüz görüntüleri kolayca ihracat sağlar. 4,0 da acil entegre edilebilir / hızlı uyarı sistemleri, kaçırılan ve tehlikeli çocuklar, burada kompozit kanıt koordine yasa uygulama çabalarının hemen, için önemli olabilir için sarı uyarı bildirimleri gibi FACES.

  Video Geliştirme
  Polis teşkilatları arasında başarıyla video geliştirme teknolojileri ile FACES 4,0 entegre bulunmaktadır. Bu teknolojiler, ayırmak için kararlı bir şüphelinin görüntü video izleme kaydedilen geliştirmek kullanılır. FACES geliştirmek için kullanılabilecek bir bileşik gelişmiş görüntü ve diğer bilgileri tanık açıklamaları gibi dayalı. Sonuç temiz, şüpheli tanımlama ve izleme için resim gibi fotoğraf.

  Özellikler:
  Fotoğraf oluşturur-kompozit gibi
  Için üretir benzersiz alfanümerik kod her kompozit
  Yüz özelliklerinin kapsamlı veritabanı
  Herhangi bir standart masa veya dizüstü bilgisayar çalışır
  Genişletilmiş Latin, Asyalı ve Afrikalı-Amerikan YENİ özellikleri
  Üç ton saç rengi YENİ
  Yan yan saç flip YENİ
  Yüz işaretler: yara izleri, köstebek, piercing, dövme YENİ
  Geliştirilmiş yaş ilerlemesi YENİ
  Ayrılabilir şapkaları ve YENİ Şapkalar
  Tam Windows XP uyumluluk YENİ
  Yetenek kompozit olarak JPEG dosya YENİ vermek
  Entegrasyon TRAK uyarı sistemi ile YENİ
  Slayt gösterisi özelliği YENİ
  "Gerçek bir Fotoğraf" Gösterge YENİ
  Geliştirilmiş zum ve konumlandırma araçları YENİ

  Gizlenmiş İçerik:
  İçeriği görebilmek için mesajı beğenmeniz gerekiyor.
   
  jOker bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Google' da Arayarak Bizi Buldunuz

 1. polislerin kullandığı robot resim çizme programı