Haber FOXplay ile Çete geri dönüyor 4N1K.

collo1

  +Üye
Katılım
3 Ara 2017
Mesajlar
320
Beğeniler
1,002
Puanları
93
Yaş
39
Konum
kayseri
Film izlerken aynı ekran üzerinden alışveriş yapma olanağı sunan ilk dijital platform FOXplay yakında izleyicilerle buluşuyor.

İzleyiciler çok yakında en sevdikleri FOX dizilerine, başarılı filmlere, dijitale özel içeriklere ve çok daha fazlasına FOX’un yeni online içerik platformu FOXplay üzerinden kolayca ulaşabilecekler. Hem de sevdikleri program lari sadece izlemekle kalmayıp, o anda izledik leri ve beğendikleri ürünleri tek bir tıkla aynı ekran üzerinden satın alabilecekler.


FOXplay’e özel içerikler!
FOXplay’de; en sevilen diziler, filmler, programlar, yarışmalar ve daha birçok favori içeriğin yanı sıra, mobil, tablet ve Smart TV’ler üzerinden sadece dijitale özel olarak hazırlanan yüksek kalitede diziler ve programlar da izleyicilere sunulacak.Çete geri dönüyor
FOXplay’in ilk orijinal içeriği, gençler arasında bir evsane haline gelen 4N1K çetesinin yeni dizisi olacak.
Genç yazar Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabından uyarlanan, filmleriyle gişede büyük başarı ulasan hikaye, “4N1K İlk Aşk” dizisiyle de çok söz etirmisti. Şimdi FOXplay üzerinden tekrar izleyiciyle buluşmaya hazırlanan ekibin web dizisi için hazırlıklar son hız devam ediyor.

Bugüne kadar görülmemiş benzersiz bir deneyimle izleyiciler, o an beğendikleri birçok ürünü izleme deneyimlerini engel olma dan satın alabilecekler ve kendilerini o dünyanın bir parçası gibi hissedebilecekler. Çeşitli yarışmalar ve ödüller ile bu bağı kuvvetlendirebilecekler.
FOXplay’in zengin içeriğine Şubat ayından itibaren foxplay.com.tr ve FOX’un mobil uygulaması üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilecek.
 
Son düzenleme:
Üst Alt