Apk GSE SMART IPTV (İos & Android Cihazda IPTV izleme Uygulaması)

İphone 5 kullanıyorum red rüzgar kardeşin yaptığı gibide yaptımhala donma var.sizinkini anlamadım malesef

ENOX

Moderatör
Play storede satın aldığım uygulamalardan biri. Ücretsiz sürümde sürekli reklam koyuyorlar. Satın alıp almamak size kalmış tabiiki..
Programda ayrıca direk linki ekleyeceğiniz bölüm de mevcut. Menuden uzaktan oynatma listelerini seçip. + dan M3u url ekle yi seçerseniz daha kolay kullanılır..

Play storede satın aldığım uygulamalardan biri. Ücretsiz sürümde sürekli reklam koyuyorlar. Satın alıp almamak size kalmış tabiiki..
Programda ayrıca direk linki ekleyeceğiniz bölüm de mevcut. Menuden uzaktan oynatma listelerini seçip. + dan M3u url ekle yi seçerseniz daha kolay kullanılır..
Hangi program peki bu ? İsmini öğrenebilirmiyim ?

Merhaba Iptv severler,

Asagida sizlere cep telefonundan (IOS, Android) nasil IPTV linklerini kullanarak TV seyredecegimizi anlatmaya calisacagim.

*** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. ***
teşekkür ederim iphone çalışan linkler var mı acaba

tayan06

Üye
teşekkür ederim iphone çalışan linkler var mı acaba
yukaridada soyledim gibi bu forumda paylasilan IPTV linklerini kullanabilirsin. soyle anlatayim, forumdan aldigin linki bilgisayarda veya diger media playerlarda izleyebiliyorsan, ayni linki bu app dede kullanabilirsin.
fakat defalarca sorulan soru ve defalarca verilen cevabi bir kezde ben vereyim.
maalesefki burada paylasilan IPTV linkleri genelde sadece 1 kullanici icin ayarlandigindan dolayi, egerki ayni anda birden fazla kisi izlemeye calisirsa, donmalara kanal atlamalari olacaktir. o yuzde %100 saglikli, sorunsuz donmasiz izlemek istiyorsan IPTV hesabi satin alman lazim, bu forumda size en kaiteli IPTV yi sunuyor.

Üst Alt