Apk GSE SMART IPTV (İos & Android Cihazda IPTV izleme Uygulaması)

tayan06

Üye
Merhaba Iptv severler,

Asagida sizlere cep telefonundan (IOS, Android) nasil IPTV linklerini kullanarak TV seyredecegimizi anlatmaya calisacagim.

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

swinder41

Üye
1?
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!

2? Url kismini girin(
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
)
anlatmak istediğim şu url kısmına linki kısamı giriyoruz uzun mu ? yani 1 deki gibimi 2 deki gibimi ?

kusura bakma gece gece uğraştırıyorum seni

swinder41

Üye
İphone 5 kullanıyorum red rüzgar kardeşin yaptığı gibide yaptımhala donma var.sizinkini anlamadım malesef

ENOX

+Üye
Play storede satın aldığım uygulamalardan biri. Ücretsiz sürümde sürekli reklam koyuyorlar. Satın alıp almamak size kalmış tabiiki..
Programda ayrıca direk linki ekleyeceğiniz bölüm de mevcut. Menuden uzaktan oynatma listelerini seçip. + dan M3u url ekle yi seçerseniz daha kolay kullanılır..

swinder41

Üye
Play storede satın aldığım uygulamalardan biri. Ücretsiz sürümde sürekli reklam koyuyorlar. Satın alıp almamak size kalmış tabiiki..
Programda ayrıca direk linki ekleyeceğiniz bölüm de mevcut. Menuden uzaktan oynatma listelerini seçip. + dan M3u url ekle yi seçerseniz daha kolay kullanılır..
Hangi program peki bu ? İsmini öğrenebilirmiyim ?

tayan06

Üye
teşekkür ederim iphone çalışan linkler var mı acaba
yukaridada soyledim gibi bu forumda paylasilan IPTV linklerini kullanabilirsin. soyle anlatayim, forumdan aldigin linki bilgisayarda veya diger media playerlarda izleyebiliyorsan, ayni linki bu app dede kullanabilirsin.
fakat defalarca sorulan soru ve defalarca verilen cevabi bir kezde ben vereyim.
maalesefki burada paylasilan IPTV linkleri genelde sadece 1 kullanici icin ayarlandigindan dolayi, egerki ayni anda birden fazla kisi izlemeye calisirsa, donmalara kanal atlamalari olacaktir. o yuzde %100 saglikli, sorunsuz donmasiz izlemek istiyorsan IPTV hesabi satin alman lazim, bu forumda size en kaiteli IPTV yi sunuyor.

Üst Alt