Destek iptv kanallarını nasıl düzenleyebiliriz?

Karadayi

Üye
arkadaşlar not defterindeki kanalları nasıl düzenleyebiliriz.örneğin içersindeki sadece türkıye kanallarını almak istiyorum.binlerce kanal var.tek tek bakmak zor oluyor.ülke ülke kanallar sıralanıyor.bunun pratik yöntemi varmı?

Karadayi

Üye
m3u playlist dosyasını not defteri uygulaması ile açarak linklerin yerlerini değiştirerek kanalları sıralayabilirsin fakat bu listede sonradan güncellenen içerik erişimi konusunda sıkıntı yaşayabilirsin
Tam anlayamadim.Not defteri ile actiktan sonra linklerin yerlerini nasil degistirerek siralayabilirim?icersinde yuzlerce link var.siralamada Turk kanallarini gorebilsem linkleti kopyalayip anlayacagimda hepsine tek tek bakmak zor oluyor

mrtkrks 

Süper Moderatör
 VIP Üye
CTRL+F tuşuna basarak isim isim arama yaparsınız zaten tek tek bakmak düşünülecek bir seçenek değil. Listeye de çok gerek yok VLC player da da aynı şekilde arama seçeneği mevcut bırakın onların sıraladığı gibi olsun ne gerek var uydu alıcı gibi sıralamaya.

Karadayi

Üye
CTRL+F tuşuna basarak isim isim arama yaparsınız zaten tek tek bakmak düşünülecek bir seçenek değil. Listeye de çok gerek yok VLC player da da aynı şekilde arama seçeneği mevcut bırakın onların sıraladığı gibi olsun ne gerek var uydu alıcı gibi sıralamaya.
Ben sadece Türk kanallarını smart tvde izlemek istiyorum.içersinde birçok ülkenın kanalları var
not defterinde sadece türk kanalarını bulamadım
vlc de aram bölümüne TR yazınca bütün Türk kanalları alt alta çıktı.şimdi bu Türk kanalların linklerini tek tek değilde hepsini birden seçip smart tvde izlemek için not defterıne nasıl kaydedebilirim.

mrtkrks 

Süper Moderatör
 VIP Üye
iptv linkinizi internet tarayıcınızda (chrome, internet explorer vb..) adres çubuğuna yapıştırın burdan inecek olan m3u uzantılı dosyayı bilgisayarınızda bulunan not defteri uygulaması ile açın ve daha sonra CTRL+F tuşuna basın TR yazıp aratın burda TR li olan bütün başlık ve linkleri kopyalayın ve ayrı bir dosya olarak kaydedin sonra smart tvnize aktarın.

Karadayi

Üye
malesef bu şekilde kanallar çıkmıyor

mrtkrks 

Süper Moderatör
 VIP Üye
Tamam ssiptv ye listeyi dosya olarak yükleyebilirsiniz ayrıca yükledikten sonra yükleme sayfasında da sıralama yapabiliyorsunuz sürükleyerek.

Karadayi

Üye
ctrl f de arama bölümüne Turkey yazınca çıktı.daha önce t yi küçük yazdığımdan çıkmıyordu.sorun çözüldü.yardımlarınız için sağolun

Üst Alt