Program IPtv Panel Scanner & Checker (ilk burada)

symphony

Üye
Calisiyor calismiyor diye bir cok mesaj yazilmis ben kendim kullanmiyorum bu tür programlar ama programi bu gün yeniden denedim gayet güzel calisiyor
Bu günlük free verilen linklerin konrolu
VUGIK.png

Buda kisa bi calismadan sonra kendi düsürdüklerim
8BS11.png

Aslinda bu tür program kullanacaklar icin en önemli sey combodur.Elinizde saglam combo olduktan sonra her türlü programla iptv düsürebilirsiniz
bu programin artisi düsen iptvlerin kac kullaniciya izin verdigi ve bitis tarihini göstermesidir.ayrica resin 2 de görüldügü gibi ayni anda kanal listesini vermesi yandaki playerdende seyredebilme özelliginin olmasidir.;)

Son düzenleme:

temel reis

+Üye
bilmiyorum hata nerede ama bende hiç açılmıyor plays hacker çalışmayı durdu diyo açılmıyor

omerfaruk

Üye
Calisiyor calismiyor diye bir cok mesaj yazilmis ben kendim kullanmiyorum bu tür programlar ama programi bu gün yeniden denedim gayet güzel calisiyor
Bu günlük free verilen linklerin konrolu
VUGIK.png

Buda kisa bi calismadan sonra kendi düsürdüklerim
8BS11.png

Aslinda bu tür program kullanacaklar icin en önemli sey combodur.Elinizde saglam combo olduktan sonra her türlü programla iptv düsürebilirsiniz
bu programin artisi düsen iptvlerin kac kullaniciya izin verdigi ve bitis tarihini göstermesidir.ayrica resin 2 de görüldügü gibi ayni anda kanal listesini vermesi yandaki playerdende seyredebilme özelliginin olmasidir.;)

Usta sen nokta atışı yapmışsın 14 tane combo deneyip bulmak :) Peki biz sağlam combo nasıl bulabiliriz :)

Üst Alt