Red 

Yönetici
Red
IPTV Kanal Listesi Düzenleme / IPTV Playlist Editor

editor.png

IPTV Kanal Listesi Düzenleme / IPTV Playlist Editor

İndirdiğiniz m3u dosyasını bu program ile istediğiniz kanal sırası ile düzenleyebilirsiniz. Her zaman tavsiyem otomatik liste ile izlemenizdir ama bazı arkadaşlar kendi sıralamalarını yapmak istiyor.Editör Programı ile İptv kanal listelerinizi düzenleyebilir istediğiniz sıralamayı yaparak kaydedebilirsiniz. Ayrıca kanallarınıza Logo ve Epg eklemesi de yapabilirsiniz. Programı yabancı bir arkadaş yazmış. Tesadüfen buldum. İşinize yarayacağını düşünerek alıntılayıp sizinle paylaşmak istedim.Virüs taramasında zaten temiz. Ayrıca programın kodlarını inceledim ve hiçbir sorun yok. Güvenle kullanabilirsiniz.

Videolu Anlatım

Virustotal:
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!

İndirme Linki / Download
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Zeyneddin

Üye
Öncelikle paylaşım için çok teşekkür ederim. Bu uygulamayı kim hazırlamışsa eğer Allah ondan razı olsun.

Benim sorum şu, bu uygulama ile kanal listesi hazırlarken kanallara ait ep id'leri nasıl düzenleyebilirim.
bir örnek vermem gerekirse eğer örneğin trt1 hd kanalın epg id'i ne olabilir. Yada resimde işaretli yere kanal için ne yazılabilir.
yzLX0y.png

Üst Alt