Yardım ıptv sorunu

Selamlar. Şöyle bir sorunum var, satın aldığım 1 yıllık IpTv panelim var, cep telefonumla kullanıyorum ilk aldığımda hiçbir problem yoktu ancak şu an sadece işyerindeki wifi ile girebiliyorum ne evdeki nede bir başka yerdeki wifi olmuyor. problemin çözümünü bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

RedRuzgar

Yönetici
Red
Selamlar. Şöyle bir sorunum var, satın aldığım 1 yıllık IpTv panelim var, cep telefonumla kullanıyorum ilk aldığımda hiçbir problem yoktu ancak şu an sadece işyerindeki wifi ile girebiliyorum ne evdeki nede bir başka yerdeki wifi olmuyor. problemin çözümünü bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...
Paneli satın aldığın yer ile görüş. Muhtemelen kullanıcı sınırlandırması yaptılar. Sen birkaç ip den bağlanınca paneli aldığın yer bu durumu kısıtlamış diğer yerlerdeki ip ni banlamış olabilirler. Sadece tek ip ye izin vermiş olabilirler. Bu sorunu paneli aldığın yerde çözersin..

Teşekkür ederim. ev-cep-işyeri 3 yerde de kullanıyordum. Bi konuşalım bakalım.

RedRuzgar

Yönetici
Red
Teşekkür ederim. ev-cep-işyeri 3 yerde de kullanıyordum. Bi konuşalım bakalım.
Bu yüzdendir muhtemelen. Hesabının farklı kişiler tarafından kullanıldığını düşünmüşlerdir ve ip trafiğine baktıklarında farklı ip lerden bağlandığın için güvenlik amaçlı yapmışlardır. Sen paneli aldığın yere durumu belirt. Sorunun çözülecektir. Birde aynı anda farklı yerden izleme sınırı da koyarlar. Mesela evde açıkken işyerinde izlersen atlama takılma donma yapar. Panelciler genelde tek yerden izlenmesine izin veriyor. Bu durumu da belirt belki sana aynı anda birkaç yerde izleme olanağı verirler..

engin

Üye
Arkadaşlar selam engin ben bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. Arkadaşlar uydu daki iptv nasıl eklerim yapmadım yardım eder misiniz redline ts 4000 cihaz kodu nasıl nereye yazacaz

symphony

+Üye
Redline ts 4000 cihazini tanimiyorum fakat burda detayli anlatimi var umarim yararli olur

Hangi Takımlısınız?

• Fenerbahçe

Oy Sayısı: 266 35.0%
  • Galatasaray

Oy Sayısı: 298 39.2%
  • Beşiktaş

Oy Sayısı: 143 18.8%
  • Trabzonspor

Oy Sayısı: 26 3.4%
  • Diğer

Oy Sayısı: 28 3.7%
Üst Alt