Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi;
Dünyanın Önemli Liglerini "Canlı Yayın Özel" Bölümünden İzleyebilirsin. İyi Seyirler...

Yardım ıptv sorunu

'Yardım Merkezi' forumunda komando82 tarafından 22 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. 17
    15
    3
    komando82

komando82   Üye

Alınan Beğeniler:
    15
    Ödül Puanları:
    3
    Selamlar. Şöyle bir sorunum var, satın aldığım 1 yıllık IpTv panelim var, cep telefonumla kullanıyorum ilk aldığımda hiçbir problem yoktu ancak şu an sadece işyerindeki wifi ile girebiliyorum ne evdeki nede bir başka yerdeki wifi olmuyor. problemin çözümünü bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

2. 674
    25,405
    2,292
    RedRuzgar

RedRuzgar Red Site Yetkilisi Red

Alınan Beğeniler:
    25,405
    Ödül Puanları:
    2,292
    Paneli satın aldığın yer ile görüş. Muhtemelen kullanıcı sınırlandırması yaptılar. Sen birkaç ip den bağlanınca paneli aldığın yer bu durumu kısıtlamış diğer yerlerdeki ip ni banlamış olabilirler. Sadece tek ip ye izin vermiş olabilirler. Bu sorunu paneli aldığın yerde çözersin..

komando82 bunu beğendi.
  3. 17
    15
    3
    komando82

komando82   Üye

Alınan Beğeniler:
    15
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim. ev-cep-işyeri 3 yerde de kullanıyordum. Bi konuşalım bakalım.

4. 674
    25,405
    2,292
    RedRuzgar

RedRuzgar Red Site Yetkilisi Red

Alınan Beğeniler:
    25,405
    Ödül Puanları:
    2,292
    Bu yüzdendir muhtemelen. Hesabının farklı kişiler tarafından kullanıldığını düşünmüşlerdir ve ip trafiğine baktıklarında farklı ip lerden bağlandığın için güvenlik amaçlı yapmışlardır. Sen paneli aldığın yere durumu belirt. Sorunun çözülecektir. Birde aynı anda farklı yerden izleme sınırı da koyarlar. Mesela evde açıkken işyerinde izlersen atlama takılma donma yapar. Panelciler genelde tek yerden izlenmesine izin veriyor. Bu durumu da belirt belki sana aynı anda birkaç yerde izleme olanağı verirler..

adrenalinnrw ve komando82 bunu beğendi.
  5. 7
    12
    3
    engin

engin   Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar selam engin ben bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. Arkadaşlar uydu daki iptv nasıl eklerim yapmadım yardım eder misiniz redline ts 4000 cihaz kodu nasıl nereye yazacaz

6. 306
    15,696
    546
    symphony

symphony   +Üye

Alınan Beğeniler:
    15,696
    Ödül Puanları:
    546
    Redline ts 4000 cihazini tanimiyorum fakat burda detayli anlatimi var umarim yararli olur

Salih bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş