Destek İptv uygulama yardim

Sitem

Üye
Philips Smart (50pfl5008k12) 2013 model tv app gallery sinde ip tv uygulamasi yok. Ip tv izlemk icin ne yapabilirim

reflex

Üye
Haklisiniz ama suan calismiyorum. O yuzden bu yolla cozum bulmak istiyorm
TV mağazasında olmayınca yapacak pek bişey olmuyor. USB yoluyla kurulsa bile tv yi yeniden başlatınca o uygulamanın kalıp kalmayacağı belli olmuyor.
Tavsiyem android telefona ıp tv uygulaması kurup yayınları telefondan açıp telefonun ekranını tv ye yansıtabilirsin. Bu özellikte yoksa 300 liralık bi android box alıp tv ye bağlayabilirsin. Ve ya oda olmazsa bi laptoptan cherry playerla ıp tv yayınlarını açıp tv ye hdmı kablosu ile bağlarsın. Başka da yol bilmiyorum.

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
nette bulduğum bilgidir alıntıdır bakıver belki işini görür

ilk önce smart tv girip tarayıcımızı açalım

tarayıcımızı açtıktan sonra adres kısmına

Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!

yazarak giriş yapın. Daha sonra sizden bazı ulkeleri secemnizi istiyor ben azarbeycan yaptım ve ilk ayaları yaptım .
daha sonra sağ uste ayar butonu var ona basın (?) işaretinin yanında dişli çark.
Ayarları girip , General tıkladıgınız da Connecton Code kısmına bakıp Get code deyin ve size 4 veya 5 haneli bir kod verecek örneğin GTRE gibi bu kodu not alıp pc den
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
girin ve sağ uste ADD DEVİCE kısmı var ve tv dekı aldıgınız kodu oraya girin . Bir bölüm açılacak , mavi ıkon OPEN var onu acın ve m3u listenizi yukleyin işlem bu kadar sağ uste ayarlar dişli carkın yanında dönen ok işareyi var (yenile) basın ve listeniz yuklenir .

Üst Alt