Destek İPTV YAYIN AÇILMIYOR

nicholaihel33

Üye
ÜSTADLAR SENTRY İLE DÜŞÜRDÜĞÜM SON BİRKAÇ HESAP(İKİ FARKLI PANELDEN) YAYINLARI AÇILMIYOR. SEBEBİ NEDİR ACABA ? İP BAN MI YEDİM ?

Red 

Yönetici
Red
İhtimaller;
1-Ban yemiş olabilirsin. (Modem kapat aç)
2-Kullanıcının üyeliği bitmiştir. (Yapacak birşey yok)
3-Hesabın başkası tarafından izlendiği farkedilmişse şifre değişmiştir (Tekrar tarayacaksın :) ) vs...

nicholaihel33

Üye
İhtimaller;
1-Ban yemiş olabilirsin. (Modem kapat aç)
2-Kullanıcının üyeliği bitmiştir. (Yapacak birşey yok)
3-Hesabın başkası tarafından izlendiği farkedilmişse şifre değişmiştir (Tekrar tarayacaksın :) ) vs...

hocam üçü de değil kontrol ettim yani ama açılmıyor yine de.

Red 

Yönetici
Red
hocam üçü de değil kontrol ettim yani ama açılmıyor yine de.
O zaman bir ihtimal daha var. Ülke kısıtlaması vardır. Satın alan üye örneğin Fransa da. O ülke ipsi dışına kapalıdır. Onun için düşürdüğün hesabın hangi ülkeye satıldığını tespit edebilirsen o zaman vpn ile o ülke ips ile izleyebilirsin. Eğer bu da olmazsa sen kaldır çöpe at onları. Çok gereksiz uğraş veriyorsun. Başka ihtimal daha yok.

nicholaihel33

Üye
O zaman bir ihtimal daha var. Ülke kısıstlaması vardır. Satın alan üye örneğin Fransa da. O ülke ipsi dışına kapalıdır. Onun için düşürdüğün hesabın hangi ülkeye satıldığını tespit edebilirsen o zaman vpn ile o ülke ips ile izleyebilirsin. Eğer bu da olmazsa sen kaldır çöpe at onları. Çok gereksiz uğraş veriyorsun. Başka ihtimal daha yok.
ülkeyi öğrenme imkanı da yok sanırım. fazla vaktim yok tarama yapmak vs uğraşmak için. ondan dolayı düşürdüğüm hesap öneme biniyor :D

Üst Alt