Haber KARADENİZTÜRK TV KAPANDI

collo1

  +Üye
Katılım
3 Ara 2017
Mesajlar
320
Beğeniler
1,050
Puanları
93
Yaş
40
Konum
kayseri
Bir Karadeniz televizyonu daha kapandı. 2010 yılında İstanbul’da yayın hayatına başlayan ve sadece müzik yayını yapan Karadeniz Türk TV, geçtiğimiz yıl devredilmiş ve yeniden yapılanmaya gitmişti. Beşiktaş ilçesinden Bağcılar ilçesine taşınan ve yayın içeriğini zenginleştiren kanal, 1 Ekim 2018 itibariyle yayinlarina son verdi.

İzleyiciler yeniden düzenleme, frekans değişikliği gibi gerekçeler beklerken üzücü haber ile karşılaştı. Kanal yönetimi resmi web sitesinden ilk olarak; “Değerli izleyicilerimiz, KaradenizTürk TV olarak yayın hayatımıza son vermiş bulunmaktayız. İlginiz için teşekkür ederiz” açıklamasını yayınladı.Kanal yönetimi daha sonra ise: “Değerli izleyicilerimiz, Ekonomik nedenlerde dolayi ve Türksat fiyat artışlarından dolayı, KaradenizTürk TV devredilmiştir.

Karadenizli izleyiciler şimdi KaradenizTürk TV’nin bundan sonraki akıbetini merak etmeye başladı.
Hatırlanacağı üzere daha önceleri Karadeniz bölgesinde yayın yapan bir çok kanal çeşitli sebepler den dolayi yayinlarina son vermislerdi.
Ayrıca İstanbul’da Karadeniz temalı yayınlar yapan Karadeniz TV, Kral Karadeniz, Kanal G gibi bir çok kanalın da yayın hayatı son bulmuştu.
 
Üst Alt