IPTV Kodi Yayın Donuyo

Naldotcv

Üye
Arkadaşlar merhaba ben kodi den çalma listesi ayarlıyacağım yardım ederseniz teşekkür ederim birde BeiNTV de FB,GS,BJK gibi takimlarim maclari donuyor bide arabellek araniyor diyor.
Forumda yeniyim yanlis yere konu actiysam affola teşekkürler...

reflex

Üye
Kodi nin bundan önceki sürümlerini kullanıyordum. Gayette hoşuma gidiyordu sonra yeni sürüme güncelleyeyim dedim. Güncelledim bir de baktım saçma sapan bi program çıktı karşıma. Bilgisayarda kurulu öylece duruyor.

Yani boşver uğraşma daha pratik programlar var.

Naldotcv

Üye
Soylersen cok mutlu olurum bide mobilim ☺

reflex

Üye
Kodi deki sorunu soruyorsan valla bir çok sebebi olabilir. Kodi nin kendisinde bi sorun olabilir ve ya senin sistemden kaynaklanan bi sorun olabilir. Maç yayınlarının donma sebebi o an maç esnasında çok kişinin izliyor olmasından kaynaklanıyor yani yoğunluktan kaynaklanıyor.

Başka program soruyorsan.
Bilgisayar için:
simple tv ve ya Borpas ıp tv programını öneririm.

Mobil için Android:
Perfect player number one
https://www.iptvspor.com/threads/perfect-player-android-icin-en-iyi-iptv-izleme-uygulamasi.791/

Mobilde başka önerebileceğim MX Playerı kurup Lazy IPTV uygulamasını kurun çünkü lazy ıptv mx playerla çalıştığı için görüntü kalitesi vlc playera göre çok daha iyi.

Naldotcv

Üye
Usta bide yayından atıyor Lazy İPTV de mx olmasına ragmen bide vlc androidde nasil kullanilacagini bilmym

reflex

Üye
Usta bide yayından atıyor Lazy İPTV de mx olmasına ragmen bide vlc androidde nasil kullanilacagini bilmym
Yayından atma ve ya yayının durması bunlar o yayını yapan ıptv cinin serverıyla alakalı bi durum. Mesela ücretli bi servisten yayın satın alırsanız o yayınlarda böyle şeyler olmaz. Ama ücretsiz paylaşılan linkler genelde sorunludur. O yüzden yani.

Naldotcv

Üye
Eger gelistirirsem kendimi uygulama yapmayi dusunuyom

Üst Alt