Maç saatlerinde kesintisiz yayın veren IPTV Önerisi ?

maskelilincoln

Üye
Merhaba arkadaşlar iyi günler ben maç saatlerinde kesintisiz yayın veren ıp tv arıyorum suan kullandığım ıp tv 14 aylık ama maç saatlerinde yayında kesintiler donmalar oluyo hd yayın bazen gidiyor gelmiyor 720p yayına hatta o yayının bile gittiği zaman sd yayına geçtiğim oluyor, Sunu demek istiyorum arkadaşlar bu şekilde kesintiler olacaksa ben neden ıp tv kullanıyım ? İnternetteki yayınlarda aynı bu kalitede kesintiye uğruyarak veriliyor oradan izlerim demek istediğim 24 saat kesintisiz maç saatlerinde bile donmucak Full hd yayın veren ıp tv arıyorum

sungurtekin 

VIP Üye
Merhaba arkadaşlar iyi günler ben maç saatlerinde kesintisiz yayın veren ıp tv arıyorum suan kullandığım ıp tv 14 aylık ama maç saatlerinde yayında kesintiler donmalar oluyo hd yayın bazen gidiyor gelmiyor 720p yayına hatta o yayının bile gittiği zaman sd yayına geçtiğim oluyor, Sunu demek istiyorum arkadaşlar bu şekilde kesintiler olacaksa ben neden ıp tv kullanıyım ? İnternetteki yayınlarda aynı bu kalitede kesintiye uğruyarak veriliyor oradan izlerim demek istediğim 24 saat kesintisiz maç saatlerinde bile donmucak Full hd yayın veren ıp tv arıyorum
Merhaba arkadaşım,bahsettiğin konuda ben de muzdariptim taki bu form ve redrüzgar ile tanışana kadar,kesinlikle tavsiye ederim, sorunsuz

• Beğen
Reactions: Red

ENOX

+Üye
Selamlar. iptv konusunda piyasada pekçok iptv satıcısı bulunuyor. kimisi ucuz satıyor kimisi normal kimisi pahalı. Ama burda aranan fiyat değil, alınan hizmetin kalitesidir. Kalitesiz, işe yaramayan paneli ucuz diye alıyorsunuz, aldığınıza bin pişman oluyorsunuz. Maç esnasında donmalar, takılmalar ses görüntü düzensizliği, kalitesiz görüntü daha say say bitmez. Birde güvenli değil birçoğu. kafasına estiği zaman aboneliğinizi iptal ediyorlar. Paran yanmış hakkını yemişler onlar için önemli değil. o yüzden rasgele yerden ucuz hesaplı diye iptv satın almayın!
İptvspor her zaman iptv de öncü kuruluştur. ve yayın kalitesi tartışılmaz, bağlantınızın hızlı olması halinde donma takılma kesinlikle olmaz. Bir internette 10 kişi bağlanıp video izlerse dünyanın en kaliteli iptv si bile donar. bunu da gözardı etmeyin.
Demem şu ki Redrüzgar dan al iptv ni yasla kafanı yastığa keyifle iptv izleme keyfini yaşa. Bir iş yapılıyorsa en iyi şekilde yapılmalı. Redrüzgar da bu işi en iyi ve kaliteli şekilde yapıyor...

Steve 

VIP Üye
Bende sana benzer durumlari fazlasiyla yasadim kardesim. 4 senedeir iptv kulaniyorum ve ilk 2 sene baska yerlerden aalip paramla rezil oldum.son 2 senedir burdan aldim devam ediyorum.
iptv alacaksaniz iptvspor.comdan sasmayin bu kadarini soyluyeyim tesekkurler iptvspor

Red 

Yönetici
Red
Şimdi herkes bu yazılanları bizlerin yazdığını ya da yazdırdığını düşünecek :) Öncelikle şunu açıkça yazayım. Bilirsiniz ben biraz açık sözlüyümdür. O sebeple şunu söylüyorum. Bu yazılanları talep ya da baskı ile yazan da yazdıran da alçaktır !!! İptv satış sitelerini gezdiğinizde görmüşsünüzdür müşteri yorumları diye mesajlar var. Hepsi copy paste ve kendilerinin yazdıkları yazılar. Bizi de onlar gibi algılayacaklar:). Bizi bilen zaten biliyor. Bugüne dek 1 tek kişiyi mağdur etmedik. Her üyemizin son güne kadar aldığı hizmeti en iyi şekilde almasını sağladık ve her türlü sorunlarında iptv dışındaki sorunlarında da elimizden geldiğince destek olduk. Bizi ayrıcalıklı kılan sizlerin güveni ve elbette her zaman en iyisini yapma arzumuz. Bizi iptv hizmeti vermeye yönlendiren sebep, siz değerli üyelerimizin bizlere olan güveni ve sizlerin "keşke sizin gibi dürüst insanlar iptv hizmeti de verse" diyerek bizleri 3 yıl önce bu yola teşvik etmenizdir. Bizlere Güvendiniz ve yönlendirdiniz. Güveniniz için hepinize teşekkür ediyoruz. Bizim reklama ya da algı yaratmaya da ihtiyacımız yok. Bizim en iyi reklamımızı bizden iptv satın alıp çevresine de aldıran üyelerimiz zaten yapıyor. Hepinize bizler teşekkür ediyoruz. Bugün dünyanın en büyük ve en iyi iptv forumu isek ve Dünyanın en kaliteli iptv hizmetini sunuyorsak bu yine sizlerin sayesinde. Teveccühünüz olmasa sadece bizim istememizle olacak şeyler değil. Her daim bütün üyelerimizle birlikte daha nice güzel yarınlara inşAllah.

Selam ve Sevgilerimizle;
iptvspor.com™

Üst Alt