Haber Netflix Sürpriz Bir Animasyon Serisi Hazırladığını Duyurdu!

collo1

  +Üye
Katılım
3 Ara 2017
Mesajlar
320
Beğeniler
1,051
Puanları
93
Yaş
41
Konum
kayseri
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!

Netflix, Japon mesajlaşma uygulaması Line ile bir ortaklık kurarak uygulama üzerinde emoji benzeri sticker'lar olarak ortaya çıkan Brown&Friends karakterlerini içeren bir orijinal animasyon serisi hazırladığını duyurdu. Bazı ülkelerde pek popüler olmasa da, Line Japonya ve diğer Asya ülkelerinde oldukça popüler ve dünya genelinde 164 milyon aktif kullanıcıya sahip.

Netflix, serinin başlığının LINE FRIENDS olacağını ve "aynı mahallede yaşayan arkadaş ve komşuların hikayesini anlatacak sözsüz, güldürü komedi" olacağını söyledi. Seri, Brown, Cony, Sally, Moon ve James adında beş karakteri içerecek.

Netflix Orijinal Animasyon Direktörü Aram Yacoubian, "sevimli Brown&Friends karakterlerinin LINE mobil mesajlaşma uygulamasında sticker olarak yaratılmalarından beri pek çok hayranın günlük hayatının bir parçası olduklarını" söyleyerek, bu sevimli dünyayı Netflix aracılığı ile herkese taşımaktan heyecan duyduklarını dile getirdi.

Los Angeles merkezli yapım firması Kickstart Entertainment serinin ortak yapımcılığını üstlenecek. Netflix, ilerleyen zamanlarda daha fazla detay vereceğini belirtiyor.
 
Üst Alt