Bilgi Netflix'in gizli kategorilerini ortaya çıkarın

collo1

  +Üye
Katılım
3 Ara 2017
Mesajlar
320
Beğeniler
1,050
Puanları
93
Yaş
40
Konum
kayseri
Netflix'te izlemek istediginiz en iyi diziyi ve filmi bulmak bazen zor bir iş olabilir. Ancak bir eklenti Chrome üzerinden yaşadığınız Netflix deneyimini çok daha iyi bir hâle getiriyor.
WMBeLb.png

Better Browse isimli bir Google Chrome eklentisi, Netflix'e "Tüm Kategoriler" isimli araç çubuğu ekliyor ve bu araç çubuğu, birçok gizli kategori ile dolu. Bu kategorileri kullanarak Netflix'in geleneksel kategori sistemine nazaran çok daha cok kategoriler arasında gezinerek tam olarak aradığınız filme veya diziye bulmus olursunuz. Örnek verecek olursak"Aksiyon" kategorisinde arama yapmak yerine "Aksiyon-Eğlence" ve "Aksiyon-Gerilim" kategorilerine göz atarak izleme zevkinize daha uygun olan filmleri daha kolay bir şekilde bulmaniz mümkün.

Better Browse bir Google Chrome eklentisi, bu da bu arama özgürlüğünü maalesef televizyonunuz yerine sadece bilgisayarınız üzerinden yaşabileceğiniz anlamına geliyor. Bununla birlikte birkaç dakika içerisinde izleme listeniz için oldukça iyi adaylar çıkartabileceğinizi bilmek, Netflix deneyiminizi gerçek anlamda zenginleştirecektir.

Better Browse eklentisini
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
üzerinden Google Chrome tarayıcınıza indirebilirsiniz.
 
Üst Alt