Smart TV OTT Player (LG ve Samsung Smart TV ler İçin Ücretsiz IPTV Uygulaması)

reflex

Üye
logo_temp.svg

LG ve Samsung smart tvlerle uyumlu OTTPlayer ücretsiz olmasına rağmen ücretli dağıtılan uygulamalardan çok daha iyi iş görüyor. Hele ki son güncellemesi öyle hoşuma gitti ki anlatamam. Kanal geçişleri ve de yumuşacık yapısıyla beni kendisine hayran bıraktı. Herkese tavsiye ediyorum.

Yapmanız gerekenleri anlatayım:
Öncelikle uygulamanın resmi web sitesine girip üye oluyoruz.
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!

Üye olduktan sonra kendi ıp tv servisimizden aldığımız playlistimizi siteye upload ediyoruz.

Sonra uygulamayı tv mağazamızdan indirip yüklüyoruz. Sonra ayarlar kısmından sitesinde üye olduğumuz giriş bilgilerimizi uygulamaya tanımlıyoruz. Ve izlemenin keyfine varıyoruz. İyi seyirler.

Ayrıca uygulamanın Android IOS ve Windows bilgisayarlar için uygulamaları vardır. Kendi playlistinizi o uygulamalardan da giriş yaparak izleyebilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!

reflex

Üye
Bence yanlış yapıyorsun. Direk link kısmı sadece bir kanal adresi eklemek içindir. Panel eklemek için elinizde .m3u dosyası olması gerekiyor. Ve file kısmından upload etmeniz gerekiyor. Sonra playlistinize bir isim veriyorsunuz. Ve tv de ki uygulama parametrelerini de doğru şekilde yapılandırırsanız uygulama gayet iyi ve şık bir şekilde çalışıyor. Şu an üstteki resimler canlı bana ait şu an tv açık ve uygulamayı kullanıyorum.

Corsair525

Üye
bu uygulamayı eski arayüzü ile de kullanıyordum bana kalırsa web os için en iyi ip tv uygulaması smart ip tv sonra ssiptv sonra ott ama smart ip tv bir ayrı güzel

reflex

Üye
Smart ıptv uygulaması iyi ama adam gereksiz bi 6 dolar ve ya euro para istiyor. Sanki alternatif yokmuş gibi.

Murat 01

Üye
Slm hocam iyi günler bendede samsung smart tv var fakat kanalları nasıl.yükleyecegimi bir türlü beceremiyorum biyere kadar geliyorum sonra takılıyirum kanallar yükleyemiyirum bu konuda bana yardımcı olacak bir arkadaşımız varmıdır acaba saygılar

reflex

Üye
Slm hocam iyi günler bendede samsung smart tv var fakat kanalları nasıl.yükleyecegimi bir türlü beceremiyorum biyere kadar geliyorum sonra takılıyirum kanallar yükleyemiyirum bu konuda bana yardımcı olacak bir arkadaşımız varmıdır acaba saygılar
Tabiki nerede takılıyorsun??.

reflex

Üye
Kardeşim ben bu linki *** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. ***SS İPTVde nere yapistiracam benden m3u istiyor o nasıl olucak
Öncelikle o linki boşver link patlamış. Yani o linkin üzerine tıklayınca .m3u dosyası playlist olarak bilgisayara inmesi lazım. Bu inmiyor yani çalışmıyor.

Öncelikle ssiptv uygulamasını tv mize kuruyoruz. Sonra o uygulama bize kod veriyor. O kodu ssiptv nin sitesine girip tv mizi buluyoruz.

Sonra daha evvel bilgisayara indirdiğimiz playlistimizi oradan open diyerek siteye yüklüyoruz. Yani bilgisayardan siteye yüklüyoruz. Sonra save deyip kaydediyoruz. Ve tv üzerinde my playlist kısmına girince kanallarını göreceksin.

Karadalga

Üye
Bence yanlış yapıyorsun. Direk link kısmı sadece bir kanal adresi eklemek içindir. Panel eklemek için elinizde .m3u dosyası olması gerekiyor. Ve file kısmından upload etmeniz gerekiyor. Sonra playlistinize bir isim veriyorsunuz. Ve tv de ki uygulama parametrelerini de doğru şekilde yapılandırırsanız uygulama gayet iyi ve şık bir şekilde çalışıyor. Şu an üstteki resimler canlı bana ait şu an tv açık ve uygulamayı kullanıyorum.
Ben ios yükledim , üyede oldum ama hep hata veriyor ? , elinde sağlam m3u varsa paylaşırsan sevinirim , teşekkürler

reflex

Üye
Ben ios yükledim , üyede oldum ama hep hata veriyor ? , elinde sağlam m3u varsa paylaşırsan sevinirim , teşekkürler
Vereceğim kodu kopyala tarayıcının adres satırına yapıştır ve git de. M3u8 dosyasını indir sonra ott playerın sitesinden yükle tv den izle.

scorp69

Üye
selam ott player da kanal izlerken 1 dakika sonra başka kanala gidiyor bunun için ne yapmalıyım

Burakbey

Üye
merhaba
OTT Player ı samsung tv ye developer olarak nasıl kurabikşrşz bilşnen bir ip varmı

temel reis

+Üye
Ss iptv bence daha problemsiz takılan yayını yeniden açıyor

sahoutt

Üye
SS iptv uygulaması birkaç ay önce telif hakkı ihtarı sebebiyle Samsung Smart Tv uygulama marketinden kaldırıldı. Tvde developer moda geçip bilgisayardan birkaç ayarla kurabiliyorsunuz ama çok zahmetli ve kapatıp açınca uygulama gidiyor.

Siz en iyisi OTT kurun geçin. Zaten güncellemesiyle birlikte güzel bir uygulama oldu.

reflex

Üye
Bende de OTTPlayer da şöyle bi sorun olmaya başladı.
TV den giriş yaparken sürekli hesap bilgilerimi girip login olmak zorunda kalıyorum. Yani tv den uygulamayı kapatınca tekrar açınca hesabımdan çıkış yapıyor ve beni hatırlamıyor. Her girişte login olmak zorunda kalıyorum.
Bu sorunu başka yaşayan var mı?.

Üst Alt