Duyuru Özel Bölüm Hakkında Önemli Duyuru (12.02.2017)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Red 

Yönetici
Red
Katılım
2 Haz 2016
Mesajlar
963
Beğeniler
49,913
Puanları
113
Merhaba arkadaşlar;

Herkese açık paylaştığımız özel yayınımız içimizdeki bazı art niyetli insanlar tarafından suistimal edilmekte. Kimisi yayını alıp başka yerde paylaşmakta kimisi de saldırı düzenleyerek yayınların kilitlenmesine sebep olmakta. Herkes yararlansın diye paylaşım yapıyorduk ama aramızdaki kötü niyetli insanlar diğerlerinin bu hakkını da gaspediyor malesef. Bu nedenle artık paylaşımlarımız Özel bölümde olacak.

Özel bölümü normal üyelerimiz görememektedirler.

Bilindiği gibi bir kaç ay süre boyunca foruma en az 5 adet faydalı konu açan kişilerin Plus (+) üye olacağını duyurmuştuk. O dönemde paylaşım yapan arkadaşlarımız bu desteklerinin karşılığını aldılar ve Plus (+)Üye oldular. Yine yukarıda belirttiğim sebepler dolayısı ile artık farklı kararlar almak konusunda kendimizi mecbur hissettik. Bu karar, iyi niyetli ve forumda paylaşım yapmaktan başka maksadı olmayan arkadaşlarımızı korumak ve onların emeklerinin emek vermeyenler tarafından sömürülmesine izin vermemek adına ve yine onların talepleri doğrultusunda aldığımız bir karardır.


Özel bölümü görebilmek için 2 türlü üyelik seçeneğimiz vardır.

(Plus)+Üye:
Foruma kendi tasarruf ve insiyatifiyle gönlünden geldiğince ve gücü ölçüsünde bağış yapan üyelerimizin yararlandığı üye grubudur ve hiçbir kısıtlama olmadan bütün bölümleri görebilir. Plus üyelik, bağış tarihinden sonraki en az 2 ay süreyle geçerlidir.Daha üzeri süreler için foruma katkılarınıza bakılarak karar verilecektir. Bu konuda değişiklik yapma hakkımız saklıdır.

Vip Üye:
İptv hizmetimizi satın alan üyelerimizin bulunduğu gruptur. Üyelikleri süresince bütün özel bölümleri görürler ve kendilerine ait özel iptvleri olur. Vip üyelikler iptv üyelik süreci boyunca geçerlidir.

Saygılarımızla;
iptvspor.com™

RedRuzgar.png
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt