Bilgi ÖZEL - Telekom ve Superonline ‘limitsiz’ internet paketlerinin fiyatlarını açıkladı.

mrtkrks 

Süper Moderatör
 VIP Üye
Merhaba Sevgili iptvspor Takipçileri;
2018 yılının ortasından beri hepimizin sabırsızlıkla her şey daha mı güzel yoksa daha mı kötü olacak diye beklediğimiz "limitsiz" internet tarifeleri iki şirket tarafından açıklandı. Şirketlerden gelen açıklamalar doğrultusun da sizlere çok kısa bilgi vermek istiyorum. Paketler kotalı ve kotasız(sınırsız) paket olmak üzere iki gruba ayrılmış durumda eğer sınırsız paket kullanmak istiyorsanız burada internet hızı en belirgin kriter olarak önümüze geliyor. Aynı zaman da taahhütlü ve taahhütsüz olarak bu paketlere ulaşılıyor fakat altta taahhütlü Turkcell paketlerinin taahhütsüz fiyatları da şu şekilde 15 Mbps 169,9 TL, 25 Mbps 229 TL, 35 Mbps 289 TL, 50 Mbps 339 TL, 100 Mbps 449 TL olarak belirlendiğini açıkladılar. Siz değerli internet kullanıcılarının da bu yeni dönem hakkında değerli görüşlerini merak ediyor ve yazımı burada noktalıyorum. Vakit ayırıp okuduğunuz ve değerli yorumlarınız için Teşekkürler.

Saygılarımla. @mrtkrks
2273875_7e88b1e8ea3f86446e0e227532f07ed9.jpg

ENOX

+Üye
ikiside bana yaramaz. Ben turknet ciyim. t.telekom beş para etmez benim gözümde. sahipleri de yabancı zaten. ismini değiştirsinler daha güzel olur

mrtkrks 

Süper Moderatör
 VIP Üye
ikiside bana yaramaz. Ben turknet ciyim. t.telekom beş para etmez benim gözümde. sahipleri de yabancı zaten. ismini değiştirsinler daha güzel olur
Bende Türknet kullanıcısıyım fakat telekomun port ücretlerine de zam yapılacağı yönünde haberler mevcut bu da türknet içinde zam olabileceği gerçeğiyle bizi yüz yüze getiriyor. Telekom'un yabancı dediğiniz şirket Ojer Telekominikasyon A.Ş. banka kredilerini ödeyemediği için yanlış hatırlamıyorsam Garanti, Finansbank'ın da içinde bulunduğu üç bankaya %55 olan hisselerini geçtiğimiz günler de devretti. Hisseleri de bu üç banka adına LYY yani Levent Yapılandırma Yönetim A.Ş. firması üstelenmiş oldu yine bugün gelen haberle birlikte Üst düzey yöneticilerinde de değişimler başlamış durumda.Hisse dağılımı da aşağıdaki duruma gelmiş. Değerli yorumunuz için teşekkürler. :)
7185adb1026.jpg

reflex

Üye
Türk telekom un fiyatları birazda taahhütsüz fiyatları taahhüt olunca fiyat yarıya düşüyor.

Üst Alt