Bomba Panel Playlist Checker

RedRuzgar

Yönetici
Red
Not:Bu tür programlar güvenli olmayip tüm sorumluluk kullaniciya aittir,
Bu tür programlari kodlayanlar genelde yaptiklarinizin bir kopyasinida kendilerine alirlar bu programda öyledir demiyorum,olabilir diyorum siz yinede kendinize ait özel panelleri bununla kontrol etmeyin ne olur ne olmaz.
symphony' e aynen katılıyorum. Extra olarak ta ben bu programı inceledim ve kopyasını gönderiyor. Özel panellerinizi sakın ola bununla kontrol etmeyin.

ENOX

Moderatör
Androidde GSE SMART IPTV var. O programla da görebilirsiniz herşeyi.
Sol üstten menüden Xtream Codes Apı bölümüne gelin. Aşağıda + bölümünden ekleme kısmına gelin. Sırasıyla en üste rasgele isim
İkinci kısma panelin port bölümüne kadar olan kısmı
Üçüncüye username de yazan kod
Dördüncüye de password da yazan kodu yapıştırınca eklersiniz. Açtığınız zaman da alt kısımda son kullanma ve max connection a ulaşırsınız. Sağlıcakla kalın ;)

Kullandigimiz panelleri kontrol etme programi
Bu programla elimizdeki panelleri bitis tarihini,kac kullaniciya izin verdigini vs.kontrol edebilirsiniz

Virüstotal linki:
https://www.virustotal.com/tr/file/...4e4a33623d2fda1932facaa3/analysis/1483877598/

*** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. ***

Not:Bu tür programlar güvenli olmayip tüm sorumluluk kullaniciya aittir,
Bu tür programlari kodlayanlar genelde yaptiklarinizin bir kopyasinida kendilerine alirlar bu programda öyledir demiyorum,olabilir diyorum siz yinede kendinize ait özel panelleri bununla kontrol etmeyin ne olur ne olmaz.
tesekkürler

symphony' e aynen katılıyorum. Extra olarak ta ben bu programı inceledim ve kopyasını gönderiyor. Özel panellerinizi sakın ola bununla kontrol etmeyin.
Abi peki biz kendi iptv lerimizi ya da bulduklarımızı kendilerine göndermeyen bir programı nasıl anlayabiliriz ya da gönderdiğini nasıl anlarız kodu nedir v.s bilgilendirebilir misiniz. Kendimiz sntry mba da o şekilde bir araç oluşturabilir miyiz yani kendimizin test edebileceğimiz bir satır oluşturma v.s

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
Abi peki biz kendi iptv lerimizi ya da bulduklarımızı kendilerine göndermeyen bir programı nasıl anlayabiliriz ya da gönderdiğini nasıl anlarız kodu nedir v.s bilgilendirebilir misiniz. Kendimiz sntry mba da o şekilde bir araç oluşturabilir miyiz yani kendimizin test edebileceğimiz bir satır oluşturma v.s
panele girip bakabilirsin tarihe en sağlamı bu

Üst Alt