Combo Panel Şifre Kombinasyonu

alimerty

YAWŞAK
 Cezalı Üye
Selamun aleykum iptvspor forumu ahalisi abilerim şimdi size bir sorum olacak kırılacak paneli bulduk ama bunun şifre kombinasyonu örnek: isim:isim isim:sayı gibi combo türünü bulma anlama yöntemi nedir aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

panel kırmanın yolu sağlam combodan geçer.Combo kombinasyonu tamamen deneme yanılma yöntemiyle bulursun.Birtane buldun mu devamı genelde aynı combo mantığında olur yeterli mi :)

programın çok bir önemi yok vlc ilede tarasan kural değişmez

alimerty

YAWŞAK
 Cezalı Üye
eyvallah reis birde kırdığım paneli bir süre izledim ve sonra giremedim bağlanmayı reddetti diye hata alıyorum panele googleden açtıgımda bunu nasıl çözerim

alimerty

YAWŞAK
 Cezalı Üye
dediğin gibi olsa reis o kullanıcı adı şifreyle m3u linki dowloand yapılmaz değilmi

alimerty

YAWŞAK
 Cezalı Üye
panele girmeye çalıştığımda panel adresi ve portu yazıp url olarak girmeye çalıştıgımda bazen bu siteye ulaşılamıyor bazende bağlanmayı reddetti diyor anlamadım valla

alimerty

YAWŞAK
 Cezalı Üye
vpnyle denedim oluyor reis sentry le deniyorum taramayı ama taram yapmıyo

sahin27100

YAWŞAK
 Cezalı Üye
tarama yapmıyorsa ya config alakalı yada ip adresin ban yemistir modemi resetle ve proxli tarat dns adresini

RedRuzgar

Yönetici
Red
Arkadaşlar. Delinin biri kuyuya bir taş atmış 40 akıllı çıkaramamış...

Adam soruyor diyor ki;
Bir tane panel bulduk ve bunu tarayacağız. Peki buna uygun comboyu nerden bulacağız?

Soran adam cevabım sana
Hangi paneli tarayacaksan o panelin forumda ya da internette daha önceden kırılmış ve paylaşılmış hesaplarına bakacaksın. Orda username ve password genelde nasıl bir algoritma kullanmışsa ona göre combo arayacaksın ya da kendin yapacaksın. Konu amma gereksiz yerlere uzamış. Adamın soruya cevap yok ama adam taramaya geçmiş ve configi çalışmıyormuş taramıyormuş vs... Gereksiz konular açmayalım ve açıyorsak ta bir başkası foruma geldiğinde yeni konu açmadan cevabını bulabilecek düzeyde bırakalım konuları ve cevapları.

obirimaj ve ekolx06 yı istisna tutuyorum. Onlar gereken cevabı vermişler. Ama konu başlığının dışına taşmış

Üst Alt