Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi;
Dünyanın Önemli Liglerini "Canlı Yayın Özel" Bölümünden İzleyebilirsin. İyi Seyirler...

Pc Oyun Party Hard 1.3.1

'PC Oyunlar Full' forumunda hakansetra tarafından 29 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. 15
    12
    3
    hakansetra

hakansetra   +Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    3

"Gecenin üçü uyumak istiyorum ama beni uyutmuyorlar, davesiz misafir olarak partiye katıldım ve herkesi biçip hiçbir şey olmamış gibi dans etmeye devam ettim."
    Oyun biraz Hotline Miami'yi andırıyor, ama bu oyun daha eğlenceli bence. Müzikleri gerçekten güzel, atmosferi zaten söyledim o da harika.
    Bence bıçağınızı... pardon içkinizi kapın ve partiye başlayın!!

İşletim Sistemi: Windows XP/7/8/10
    İşlemci: 1.4 Ghz ve yukarı
    Bellek: 1 GB RAM
    Ekran Kartı: 128 MB
    Sabit Disk: 1 GB kullanılabilir alan

"setup.exe" dosyasına çift tıklayınız, sol alt taraftaki "Ru" yazısına bir kez tıklayarak İngilizce diline geçiş yapınız ve "Next" butonuna tıklayınız. Kurulum dizinini seçiniz ve altında "Cracked version" Seçerek "Next" butonuna tıklayıp oyun dili ve crack seçimi ekranına geliniz. Oyunun dili olarak Rusça yazıyor ancak İngilizce olarak kurulacaktır. Crack seçimi ise farketmez ama bence "3DM" seçiniz ve "Next" butonuna tıklayınız. Gelen Ekranda kısayol ayarlarınızı ve oyunun çalışması için gerekli yazılımları göreceksiniz. İşaretlerini kaldırmadan "Install" butonuna basarak kurulumu başlatınız.
    İyi Eğlenceler..

Gizlenmiş İçerik:
    İçeriği görebilmek için mesajı beğenmeniz gerekiyor.

Salih bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş