Program Perfect Player (Android İçin En İyi IPTV İzleme Uygulaması)

reflex

Üye

Android cihazlarda kullanılabilecek bence en iyi ıp tv izleme aracıdır. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Şık tasarımı akıcı arayüzü ile göz dolduruyor. Ve de çok kullanışlı bi uygulamadır.

İndirmeden önce tanıtım videosuna göz atın.

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niklabs.pp

Reflex hocam bu indirdogimiz dosya uzerinden acabiliyozmu

RedRuzgar

Yönetici
Red
Reflex hocam bu indirdogimiz dosya uzerinden acabiliyozmu
burda birşey indirmiyorsun. Android cihazında google play store a giriyorsun bu uygulamayı yüklüyorsun. ondan sonra forumda paylaşılan linkleri falan ekleyip izleyebiliyorsun. Bu sadece player. Yani video oynatıcı. yani kendi içinde iptv yayınları yok. Bildiğim kadarıyla bu apk da panel bitiş tarihi connection limiti gibi bilgileri de görebiliyorsun. apk yı kurup deneyin. Play sotere da mevcut.

reflex

Üye
O playerla alakalı bi durum değil. Yayın donunca otomatikman diğer yayına atlıyor.

Yukledigim m3u listelerini silemiyorum player sisti 25000 kanal oldu cogu patlak calismiyor nasil silebilirim tsk.ler

reflex

Üye
Yukledigim m3u listelerini silemiyorum player sisti 25000 kanal oldu cogu patlak calismiyor nasil silebilirim tsk.ler
Yüklediğin listeyi telefondan silince ve ya player üzerinden ayarlara tıkla oradan genel bölümünden oynatma listesinin yolunu silince liste silinmiş olur.

Üst Alt