Settings Redline TS2500 ile Disegc motor ayarları

denizci56

Üye
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
1:Kurulum da motor ayarlarına gelip ok.
2:Motor Ayar devre dışını ok.
3:USALS Moduna gelip bulunduğunuz bölgenin;Enlem ve Boylam koordinatlarını giriyoruz
4:Uydu listesine gelip seçeceğimiz uyduları işaretliyoruz.
5:Seçtiğimiz uyduları usals moduna alıp arattırıyoruz.
6:İyi seyirler.

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
denizci sende redline varmıydı? emeğine sağlık
nasıl cihazdır iptv gibi özellikleri varmıdır bilgilendirebilirmisin

Son düzenleme:

denizci56

Üye
denizci sende redline varmıydı? emeğine sağlık
nasıl cihazdır iptv gibi özellikleri varmıdır bilgilendirebilirmisin
Selam.Kadir ben bu cihazı yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.En çok beğendiğim tarafı,2yıl bedava youcam oluşu ve herşeyi otamatik kendi yapıyor.Örneğin 19E ve 16E deki spor kanallarını auto yapıyor.Cccam almana gerek yok.Uydulardaki açan kanallar yeşillendirilmiş.Disegc motor,iptv,kanal geçişleri,vb bana göre iyi.Şuana kadarda sorunsuz kullanıyorum.

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
selam birde bu markanın mini modelinde kendinden wifi aygıtı var anakarta gömülü ayrıyetten almıyorsun modeli hatırlamıyorum ama resim koymuştuk foruma tartışması olmuştu ben ts4000 modelini gördüm görüntü kalitesi iyi gelmedi bana hızı mini2000 e yetişemez ama gene hızlıydı.bilgi için teşekkürler denizci sağolasın

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
ben redline 4000 hd plus kullanıyorum bana gore sımdıye kadar en ıyı iptv ozlegıne sahıp extream ozellıgı mukemmel
jOker ts4000 de xtream uygulamasında panelleri kategorileme varmı varsa kategori olmayan panele denk geldinmi yani tüm panellerde sıkıntısız kategori oluyormu yada bazılarında sıkıntı çıkartıyormu
mesela mini2000 e kategorileme eklendi ama bazı panellerde kategorileme olmuyor ama başka cihazlarda o panel sıkıntısız kategori oluyor sende durum nasıl

jOker 

Süper Moderatör
 VIP Üye
kategori var ornegın fransız kanallar alman kanalar turk kanaları dıye ayrılıyor sadece tek sorunu 1 hesep acabılıyorsun duyduguma gore next yenı cıkan 3 4 hesap gırebılıyormusun tabı ne kadar dogrudur sımdıye kadar gırdıgım tum panellerde ayrılmıstı bır sıkıntı yok cok memnunum bu cıhazdan

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
kategori var ornegın fransız kanallar alman kanalar turk kanaları dıye ayrılıyor sadece tek sorunu 1 hesep acabılıyorsun duyduguma gore next yenı cıkan 3 4 hesap gırebılıyormusun tabı ne kadar dogrudur sımdıye kadar gırdıgım tum panellerde ayrılmıstı bır sıkıntı yok cok memnunum bu cıhazdan
tek hesap kötü olmuş eksik duymuşsun next mini2000 ve kasalı cx olanda ikiside aynı cihazdır kasa farkı var hepsinde 10 tane xpanel girebiliyorsun artı usb kullanıcı bölümüde var tüm bölümler 8000 er kanal kapasitesi var her bölümün yani 10x8000=80.000 kanal yapar artı kullanıcı bölümde 8000 etti 88000 kanal

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
dediğim gibi gördüm görüntüsü iyi gelmedi bana belki bağlı olduğu tv den kaynaklıda olabilir bilemiyorum hızı falan gayet iyiydi ama tek hesap olması beni kesmez 10 tane xpanele alıştık artık :D aşağısı olmaz bende mini2000 ve mac3d Amigo var sarı olandan mac3d de aynı 10 panel girebiliyorsun artı kanal kapasitesi yok ne gelirse alıyor geçen gün 23000 lik panel attım 19000 vod vardı gerisi canlı hepsini aldı usb bölümüde denediğim 90000 küsür dosya attım sorun yok forumada resmini koymuştum bilgi için 100000 in üzerinde kapasitesi mini2000 iptv kapasitesi gayet başarılı mac3d de aynı ama mini olan çok hızlı mükemmel diyebilirim tavsiyene teşekkür ederim bilgi için ayrıca teşekkürler

denizci56

Üye
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!

Üst Alt