Bilgi Sega Genesis Mini, bu yıl içinde satışta olacak

collo1

  +Üye
Katılım
3 Ara 2017
Mesajlar
320
Beğeniler
1,051
Puanları
93
Yaş
41
Konum
kayseri
Retro oyun konsolu Sega Genesis Mini sonunda piyasaya çıkıyor. Peki, Sega Genesis Mini'nin fiyatı ne olacak?
SR67Id.jpg

Sega'nın kisa süredir retro oyun konsolu Genesis Mini'yi piyasaya süreceği konuşuluyordu. Sonunda bu planlar netleşti ve artık yakın bir zaman içinde Sega'nın retro oyun platformunu raflarda görebileceğiz. Bu arada elbette Nintendo resmi olarak ülkemizde bulunmadı için, yine direkt olarak bulmakta güçlük çekeceğiz, ancak internet kanalları üzerinden temin edilebilecektir. Peki, Sega Genesis Mini ne zaman çıkacak ve fiyatı ne olacak?

Sega Genesis Mini, bu yıl içinde satışta olacak Eylül 2019'da raflarda olacağı bilinen Sega Genesis Mini'nin fiyatı ise 79,99 Dolar olarak belirlenmiş.

Sega Genesis Mini, kutusundan elbette yanında gamepad'iyle beraber gelecek. Kutu görselinde göründüğü kadarıyla, kutu içeriğinde çift oyun kumandasının yer alacağını söyleyebiliriz.
Peki, Sega Genesis Mini'ne hangi oyunlar yer alacak? Sega Genesis Mini'de halihazırda tam 40 oyun bulunacak. Bunlar arasında Altered Beast, Castlevania: Bloodlines, Comix Zone, Gunstar Heroes, Sonic The Hedgehog, Space Harrier II ve ToeJam & Earl gibi oyunlar oyun severlere sunulacak.
 
Üst Alt