Reklam
resim
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Yardım SENTRY MBA KAPANMA SORUNU

'Yardım Merkezi' forumunda nicholaihel33 tarafından 31 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. 23
    38
    13
    nicholaihel33

nicholaihel33   Üye

Alınan Beğeniler:
    38
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba Arkadaşlar :)

sentry ile sorunsuz biçimde tarama yaparken bir süre sonra program kendi kendine kapanıyor. herhangi bir hata filan da vermiyor. "crash" oluyor yani. bu neden kaynaklanır ve çözümü nedir acaba ?

2. 1,563
    89,618
    203
    RedRuzgar

RedRuzgar Site Yetkilisi Red

Alınan Beğeniler:
    89,618
    Ödül Puanları:
    203
    Sentry dosyaların zarar görmüş olabilir. Yeniden kurmayı dene. Onun dışında taradığın bütün panellerde mi aynı sorun var yoksa bir panelde mi. Eğer bütün panellerde yapıyorsa ilk söylediğim geçerli. Ama sadece 1 panelde yapıyorsa configde hata vardır ya da taaradığın panelin bir önlemi vardır. Bunlar aklıma gelen ve olabilecek durumlar.

pembe panter ve nicholaihel33 bunu beğendi.
  3. 23
    38
    13
    nicholaihel33

nicholaihel33   Üye

Alınan Beğeniler:
    38
    Ödül Puanları:
    13
    hocam neredeyse tüm panellerde aynı hatayı veriyor pat diye kapanıyor yalnızca. birçok site config denedim aynı. ilk söylediğiniz olabilir mi bilmiyorum belki antivirüs filan siliyor olabilir.

4. 1,563
    89,618
    203
    RedRuzgar

RedRuzgar Site Yetkilisi Red

Alınan Beğeniler:
    89,618
    Ödül Puanları:
    203
    o zaman kesin ilk söylediğim. yani senden kaynaklı bir durum. anti sentry i blocklamaz ama sanırım dosyalarında hata var. çünkü hepsinde yapıyorsa sorun senin pc kaynaklıdır. sen tamamen kaldır sentry i pc den yeniden kur. antivirüsten şüpheliysen onu durdur dene. Yani bunları deneyerek bulacağın bir sorun. Hata kodu vermiş olsa ona göre birşeyler söyleyebilirim ama o da yok. Bu dediklerimi bir dene ve iyi haberlerle gel ;)

pembe panter ve nicholaihel33 bunu beğendi.
  5. 23
    38
    13
    nicholaihel33

nicholaihel33   Üye

Alınan Beğeniler:
    38
    Ödül Puanları:
    13
    hocam şüphelendiğimiz gibi webroot gizlice şüphelendiği sentry dosyalarını siliyormuş. webroot u durdurup yeniden kurulum yaptım sorun çözüldü. yardımınız için teşekkür ederim :)

Abone Ol - Bu Sayfayı Paylaş