Bomba Sentry Mba Panel Kırma+Config (ÖZEL)

Red 

Yönetici
Red
Merhaba iptvspor.com üyeleri;

Bu videoda Sentry Mba ile ilgili tüm soruları kafanızdan silip atacaksınız. Bu video ve 2 config dosyası iptvspor.com üyelerine özeldir. Sizler için özel hazırladığım 2 adet config dosyasını yine burada sizlerle paylaşacağım. Config dosyasında dikkat edeceğiniz nokta, hangi panel üzerinde çalışacaksanız ona uygun configi seçmek olacaktır. İki adet config den bir tanesi captchasız, diğeri ise captchalı bütün panellerde geçerlidir. Ayrı ayrı config aramanıza gerek yoktur!!! Videoyu izledikten sonra kafanıza takılan yerleri sorabilirsiniz.

Config İndir
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

cemal

Üye
redrüzgar, digipic ve cicibu configleri nasil yapacagız yardımcı olursanız sevinirim.simdiden tesekküler

Red 

Yönetici
Red
redrüzgar, digipic ve cicibu configleri nasil yapacagız yardımcı olursanız sevinirim.simdiden tesekküler
Üzgünüm config yapmıyorum. Bunu sadece kaynak olması için paylaştım. Uygun bi zamanda config yapımı ile ilgili videoda yaparım. O zaman kendiniz istediğiniz sitenin configini çekersiniz. Lütfen anlayış gösterin.

arabade

Üye
Hocam öncelikle elinize sağlık gösterdiğiniz yöntemi uyguladım birkaç panelde ama sonuç alamadım tarama yapmıyor bilginiz olsun istedim.

Red 

Yönetici
Red
Hocam öncelikle elinize sağlık gösterdiğiniz yöntemi uyguladım birkaç panelde ama sonuç alamadım tarama yapmıyor bilginiz olsun istedim.
Bu videoyu daha yeni hazırladım.Videoda gördüğün gibi tarama yapıyor. Ya configde yanlış bir işlem yapmışsındır ya da access deniedli paneli taramayı deniyorsundur. Bir de bazı paneller ban atar. Ban olayını proxy ile çözersin. Ayrıca birkaç arkadaş sorun olmadan taradığını da iletti.

S.bayindir

Cezalı Üye
access denied te tarama yaparsın sistem değişik sadece
xtream codes dışı panel taramaya çalışmış olabilirsin

arabade

Üye
2 Tane denemiştim olmamıştı şimdi yeni bir adres denedim oldu

• Beğen
Reactions: Red

reisbey

Üye
teşekkürler videoda kullandığın world listi paylaşma imkanın var mı ?

hellm

Üye
captachasız ve captachalı configler arasında ne fark var?

Üst Alt