Bomba Sentry Mba Panel Kırma+Config (ÖZEL)

hook82

Üye
Red eline saglık guzel anlatım olmus elimdeki combo listlerle birkac hesap yakaladım ama bunları nasıl m3u ya cevirip kullanıcam yada nasıl bir yol izlemem lazım kullanmak için tesekkurler

Red 

Yönetici
Red
Bulduğun username ve passwordleri aşağıdaki şekilde düzenlersen olay tamamdır

http://xxx.xxx.xxx:xxxx/get.php?username=xxxxxxx&password=xxxxxxxx&type=m3u

x işaretli yerler senin taradığın panelin dns si port u ve username-password ü olacak şekilde yazman yeterli

karakalem

Üye
proxy ile tarama hakkında bilgi almak istiyorum. yardımcı olabilir misiniz?

aliyew

Üye
Bulduğun username ve passwordleri aşağıdaki şekilde düzenlersen olay tamamdır

http://xxx.xxx.xxx:xxxx/get.php?username=xxxxxxx&password=xxxxxxxx&type=m3u

x işaretli yerler senin taradığın panelin dns si port u ve username-password ü olacak şekilde yazman yeterli
iyi guzel anlatim ! bi sey aklimda kaldi simdi elimde panele giris icin site var mesela
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
bunun port kismini nasil buluyoruz?

aliyew

Üye
Bu config iptv configidir tarama yapacaginiz panelin ismi ve portu degistirerek sentry ile tarama yapabilirsiniz normal site configi degildir neyin portunu soruyorsunuz anlamis degilim
her hangi bir sitenin portunu nasil bula bilirim ? ve ya nasil taraya bilirim ? hangi portlar kullaniliyor

halit61300

Üye
çok güzel bilgiler. teşekkürler. son soru Access Danied li paneller hangileridir ve nasıldır

ghostdj.dj

Üye
Merhaba iptvspor.com üyeleri;

Bu videoda Sentry Mba ile ilgili tüm soruları kafanızdan silip atacaksınız. Bu video ve 2 config dosyası iptvspor.com üyelerine özeldir. Sizler için özel hazırladığım 2 adet config dosyasını yine burada sizlerle paylaşacağım. Config dosyasında dikkat edeceğiniz nokta, hangi panel üzerinde çalışacaksanız ona uygun configi seçmek olacaktır. İki adet config den bir tanesi captchasız, diğeri ise captchalı bütün panellerde geçerlidir. Ayrı ayrı config aramanıza gerek yoktur!!! Videoyu izledikten sonra kafanıza takılan yerleri sorabilirsiniz.

Config İndir
*** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. ***

harika bir program

Geomatris

Üye
Arkadaşlar Aramadığım Yer Kalmadı. Lütfen yardımcı olabilir misiniz rica ediyorum. Burada iki tane config dosyası var. Tarayacağım panele göre bu configlerden uygun olanı kullanacağım iyi guzrel. burada tarayacağım paneli Google adres çubuğuna yazdığım zaman bu siteye ulaşılamıyor diyor. Neredeyse hemen hemen yazdığım bütün paneller de aynı hatayı alıyorum.( Portlu ve portsuz olarak yazdım yine aynı. ) Bu nedenle captchalı yada captchasız şeklinde ayırt edemiyorum. Tarayacağım panel Access denied limi yada captchalımı değil mi anlamanın yolu nedir. Panelin adresini Google'a yazıp enterledıgımde bu siteye Ulaşılamıyor diyor her panel için. Mantıken bütün paneller de sorun olamaz. Ben mi yanlış yapıyorum. Ayrıca captchalı veya captchasız olunca config1 bir veya config2 den hangisi kullanılıyor ?? Mesela ben dev 103.com taramak istiyorum googleda bu adrese gidince sayfa görüntülenemiyor. Dolayısıyla captchalı captchasız veya Acces denid vs şeklinde yorum yapamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz lütfen

Üst Alt