Destek Sonu chunks.m3u8 ile biten linkleri vlc de nasıl açarım yardım edin

reflex

Üye
Takipçiler
0
VLC tüm m3u8 dosyalarını açar diye biliyorum. O uzantının pek önemi yok playlist yazar chunklist yazar.
VLC de açmayı denedin mi?.

berkayky

Üye
Takipçiler
0
Evet vlc ile denedim ama hata veriyor açmıyor

cihat60

Üye
Takipçiler
0
kardeşim öncelikle örnek olarak verdiğin linki denediysen o link aktif değil ondandır.Eğer aktif linki deneyipte çalışmadıysa bilemem ama normalde "chunklist.m3u8" uzantılı linkler VLC ilede SmPlayer ilede çalışıyor.

***** İstersen bu linki bir dene *****
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol . Anlayışınız için teşekkürler.

berkayky

Üye
Takipçiler
0
kardeşim öncelikle örnek olarak verdiğin linki denediysen o link aktif değil ondandır.Eğer aktif linki deneyipte çalışmadıysa bilemem ama normalde "chunklist.m3u8" uzantılı linkler VLC ilede SmPlayer ilede çalışıyor.

***** İstersen bu linki bir dene *****
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol . Anlayışınız için teşekkürler.
Bne linki aktif bir yayından alıp deniyorum ama açmıyor senin verdiğin chunklist bende ki chunk.m3u8 onunla bir alakası var mıdır ?

cihat60

Üye
Takipçiler
0
........senin verdiğin chunklist bende ki chunk.m3u8 onunla bir alakası var mıdır ?
farkedeceğini sanmıyorum...mesela ben daha evvel verdiğim linki chunk olarak değiştirdim ve yine çalıştı...

istersen sende linki chunklist yaparak bir dene

berkayky

Üye
Takipçiler
0
farkedeceğini sanmıyorum...mesela ben daha evvel verdiğim linki chunk olarak değiştirdim ve yine çalıştı...

istersen sende linki chunklist yaparak bir dene
chunklist yaptım ama açılmadı sen bunu dener misin

cihat60

Üye
Takipçiler
0
kardeşim verdiğin link ölü tabiki çalışmaz...

cihat60

Üye
Takipçiler
0
sen aktif olup olmadığını nereden öğreniyorsun
programlar sayesinde.sende program yoksa tarayıcının adres satırına yapıştır git de aktifse dosya açılır.mesela senin bu linkini denedim
"403 Forbidden" hatası veriyor

Üst Alt