Smart TV SS İPTV (Samsung Smart TV'ler için Ücretsiz İptv Uygulaması)

Red 

Yönetici
Red
Bahsedeceğim konu ssiptv dir. Uygulamanın sitesi de
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
.
Şimdi Youtube dan Samsung, Lg ve Philips Smart tvler için kurulum nasıl yapılır 3 tane video paylaşacağım. Bu yöntem birçok smart tvde televizyonun uygulama mağazasında ücretsiz olarak vardır ve kullanımı oldukça basittir. Tvye kuruğunuz uygulama size kod üretiyor. Bu kodu siz ürettirip geri kapatabiliyorsunuz. Üretilen kodu Uygulamanın internet sitesine gidip for user kısmından giriyorsunuz ve sonrasında hangi kanal listesini atmak istiyorsanız atıp kaydediyorsunuz sonra da televizyonunuzda izliyorsunuz. Tamamen ücretsiz bir uygulama.
BİRÇOK SMART TVNİN UYGULAMA MAĞAZASINDA ÜCRETSİZ OLARAK ZATEN VAR. YOKSA DA DEVELOP OLARAK GİRİŞ YAPIN
Takıldığınız bir yer, videolardan çözemediğiniz bir nokta olursa sorabilirsiniz.Youtube da konu ile ilgili birçok video var. Mutlaka onlara da bakın

SAMSUNG SMART TV İÇİN SSİPTV KURULUMU

serdar11

Cezalı Üye
TELEFUNKEN bi smart tv var bende opera tv storee var ama hiçbir iptv uygulaması bulamadım eger varsa bildiğiniz yardım ederseniz sevinirim :/

hellm

Üye
reconnect i denedim ama tek kişilik panelde 2 kişi bağlanınca donup kalıyor vlc gibi yeniden açmıyor ,
şöyle vlc gibi yeniden açan güzel bi iptv player smart tvlerde bulamadım, yardımcı olurmusunuz :)

adanaboy

Üye
hellm ott player var smart tvlerde o da başarılı link sağlamsa problemsiz oynatır

form

Üye
teşekkürler. Bir deneyelim..

okeyy

Üye
Red bu uygulama c650 serisinde oluyormu

Force1905

Üye
selam

samsung tv de programı yükledim, web browserden m3u dosyasını da yükledim hiç bir kanalı açamıyorum "not found: tr: Kanal d hd" diye uyarı veriyor sorun nerede olabilir?

Red 

Yönetici
Red
selam

samsung tv de programı yükledim, web browserden m3u dosyasını da yükledim hiç bir kanalı açamıyorum "not found: tr: Kanal d hd" diye uyarı veriyor sorun nerede olabilir?
Kapanmış olabilir. Ya da herkes izlediği için kanal atlıyor olabilir. Her panel tek kişiliktir. Başka m3u listelerini deneyin. Sonuçta hepsi kısa ömürlü kapanmış olabilir.Bir de her yeni listeyi yüklediğinizde refresh yapın yeni listeyi çeksin. Önce pcde test edin sonra programa atın. Dediğim gibi bu linkleri herkes izlediği için sağlıklı izleyemezsiniz. En azından geceleri biraz daha rahat izlersiniz. Tabi gece uyumayanları saymıyorum :)

Üst Alt