Güncel Tanışma Tek Başlık Altından {Hoşgeldiniz}

Derqah

Üye
Merhaba, İp Tv olayını yeni keşfettim. Merak sardım. Güzel bir olaymış meğer.
Konya dan aranıza katıldım. Öğretmenim.

• Beğen
Reactions: Red

osmanke

Üye
merhaba iptvspor dostları ben osmanke bir çok uydu forumlarında vip,mod,adminlik ve yöneticilik yapmaktayım genelde iptv ve Cccam ve bir çok konularda yazmaktayım genelde. değerli adminimiz yöneticilerimiz izin verirlerse burada,da bu görevlerden birini üstlenerek devam etmek isterim. umarım,ki hep birlikte forumumuzu daha ileriye taşımak adına sizlere yardımcı olabilirim saygılarımla osmanke.

Red 

Yönetici
Red
merhaba iptvspor dostları ben osmanke bir çok uydu forumlarında vip,mod,adminlik ve yöneticilik yapmaktayım genelde iptv ve Cccam ve bir çok konularda yazmaktayım genelde. değerli adminimiz yöneticilerimiz izin verirlerse burada,da bu görevlerden birini üstlenerek devam etmek isterim. umarım,ki hep birlikte forumumuzu daha ileriye taşımak adına sizlere yardımcı olabilirim saygılarımla osmanke.
Merhaba osmanke;

Öncelikle hoşgeldin. Sanıyorum forumumuza yeni de gelmedin. Bu dediğin şeyleri yapıpta daha önce bizim foruma hic uğramamıs olman mantığa aykırı bir durum. Her ne ise bu önemli de değil. Bu forumda yetki ya da rütbeler kişinin ön şartı ile verilmez. Alem i cihan da olsan paylaşımlara baslarsın layık görülürsen gereken yetkiler verilir. Bugüne kadar böyle idi bugünden sonra da böyle olacaktır. Burası senin diğer sözünü ettiğin basit platformlardan farklı bir platform. Öncelikle bunu bilmeni isterim. Onun dışında bizim forum kuralımız da şöyle bir realite var. O da şu; Aynı kategoride olan baska herhangi bir forumda yöneticilik yapıyorsan burda yetki alman imkansıza yakın. Yani içerikleri bizimle benzerlik içeren sitelerde yöneticilik moderatörlük vs yapıyorsan bizim forumda bu yetkilere kavuşman olanaksız. Önce bu durumları bil de ona göre paylaşım yap ya da yapma. Sonra paylaşım yaptım su statüyü verin falan işleri dönmesin. Öyle kişileri çok gördü bu forum. Böyle pazarlıkla gelenlerde zaten baştan olaya eksi ile başlamış oluyor benim nazarımda. Bu bilgileri dikkate alarak kararını verebilirsin.

Seni pek memnun edecek şeyler yazmadım belki ama hal böyle ;)
İyi forumlar.

osmanke

Üye
Merhaba
RedRuzgar
evet foruma daha önce uğradım fakat üyeliğimi tamamlamadan her ne olduysa silindi statüye gelince illa statü alıcam diye birşey yok verilirse ısrar yok amaç paylaşım yapmaktır. mutlaka sizinlede daha önceleri tanışmış olabiliriz bilemiyorum geçmişte bir çok kapanan forumlar,da üyeliklerim vardı uzun zamandır bu işlerle ilgiliyim adınız yabancı gelmiyor daha önceleri rüzgar forum vardı belki,de buradan hatırlıyor olabilirim. dostum sorun değil yok eğer biz seni kabullenemeyiz diyorsan üyeliğimi sonlandırabilirsin pazarlık diye birşey yok karar senin herkes hakkı neyse onu alır burda gördüğüm kadarıyla bir çok diğer forumlardan dostlarım var örneğin:cafi,collo gibi sana iyi forumlar bol paylaşımlar kolay gelsin.:)(y)

Üst Alt