Duyuru Tüm üyelerimizin dikkatine!!! Mutlaka okuyun!!! (Yawşakları Tanıyın)

Red 

Yönetici
Red
Merhaba arkadaşlar;

Bazı kişilik yoksunu asalaklar sizleri başka çakma sitelere davet ederse anında bana bildirimde bulunun.

Kardeş sitemiz deyip sizi kandırmaya çalışan yawşaklara itibar etmeyiniz.

Bizim kardeş sitemiz falan yoktur. Forum anasayfamızın en altında dost siteler başlığı altındaki sitelerden başka hiçbir siteye referans olmayız.

Akıllarınca bizim forumu birebir taklit edip taklit ile yol almaya çalışıyorlar.

Ayrıca bizim forumda herkese açık olarak paylaşılan içerikleri bizden alıp paylaşıyorlar. Ulan yawşak takımı; Bizim üyelerimiz bizden sonra ve bizden çalınarak paylaşan sizin çakma sitenize neden üye olsun.

Hadi yawşaksınız anladıkta, burdaki üyeleri neden davet ediyorsunuz.

Bunu yapan yawşaklar, yawşaklıkla itibar bulamayacaksınız ve bu alem sizleri yawşak olarak tanıyacak.

Kendi halinizde site açsanız ses etmezdim. Ama hem tamamen taklit hem de tamamen bize ait kopya içerik yaparsanız sizi yawşak olarak tarihe kazırım.

Size sadece sizin gibi yawşaklar itibar eder. Hırsız ve yawşak olduğunuzu bilenlerin yolu düşmez size. Düşüyorsa da o da sizin gibi yawşaktır zaten!

Bunları yapan ve bunlara ayakçı olan pembemsi yawşakların nicklerini burada paylaşacağım.

Yawşak 1- ) ekolx06 (Bu yawşak bildiği herşeyi bu forumda jOker den öğrenmiştir utanmadan jOker e hakaret etmiştir. Yawşağın önde gidenidir anlayacağınız)
Yawşak 2- ) Kartalyurekli
Yawşak 3- ) fatihcray
Yawşak 4- ) sahin27100
Yawşak 5- ) umutergene
Yawşak 6- ) A.kadir
Yawşak 7- ) cesurcocuk35
Yawşak 8- ) konyalim62
Yawşak 9- ) Erdinc
Yawşak 10- )
hayalim35

Okeanos

Üye
Böyle yavşaklar bitmez bu liste de maalesef uzar Red.

Zamanında olduğu gibi yavşaklık, hırsızlık yapanlar, icraat değil laf yapanlar kaybolup gitmeye mahkumdur. Kopyalamaya devam edin bakalım, nereye kadar :)

Polat ibrahim

Üye
Kardeşim teşekkür emeğine sağlık bazı paylaşımları vip üyeler görüyor bizlerde görmemiz için bir çalışma yaparsanız çok sevinirim ayrıca emek hırsızları sadece kendilerini kandırır

• Beğen
Reactions: Red

Birr 

Yönetici

Biz
Yawşak benim lafimdir :) Yawşak lar cokdur. ben bir sürü Yawşak gördüm .. mesala..

Karadalga

Üye
Tarih Zaman Ve İnsanlık Bunu Böyle Hatırlıcak , Ama Bazı Olaylardan Sonra Kanlımca Olduğunu Tahmin Ediyorum !!!

selim

Üye
ben hep söylüyoruım paylaşımlar beğeni ile açılıp sadece beğenen üyeler görsün maalesef böyle paylaşım sitelerinin kıymetini bilmiyen arkadaşlar var

selim

Üye
fanatiğe ne oldu usta moderatörlükten normal üyeye düşürülmüş

reflex

Üye
Geçtiğimiz sezon sizin maç yayın yaptığnız maç linkleri Facebook sayfalarında da çok paylaşıldı. Adamlar bir de linkleri kendi malıymış gibi davranıyorlar ve sizin linkleri reklam kısaltma linkleriyle verip para kazanmaya çalışıyorlardı. Siz üyelere özel ücretsiz veriyorsunuz adam buradan alıp para kazanmaya çalışıyor ulan ne insanlar var bee.

Okeanos

Üye
Forumdaki nerdeyse tüm konuları copy paste yapıp paylaşmak yavşaklık değil de ne oluyor? Ha pardon alıntı yaptınız değil mı ;)

Bak kendiniz de demişsiniz bu foruma az çok emeğiniz geçmiş ama burada emek vermeye devam etmek yerine siz yavşaklık yapmayı seçmişsiniz. Ulan sloganınız bile aynı be. Hiç mı kafanız çalışmıyor ya da direk böyle yavşaklık yapmak mı hoşunuza gidiyor

Sizle uğraşmaya bile gerek yok çalıntı site yavşakları, zaten elbet yokolup gideceksiniz, önceden örnekleri çok;) Çöplüğünüzde oynayın şimdilik bakalım

jOker 

Süper Moderatör
 VIP Üye
kımse kımsenın yalakası degıl essekte degıl siz yanlıs seyler yaptınız zaten geregı yapildı dahada bu konuyu uzatmayın....dusun bıraz neden daha banlanmedin ...

Karadalga

Üye
Ben Adam Gibi Olduğum Gibi Duruyorum , Yalakalık Yapanında , Yapmayıp Yaptı diyeninde , Forumda Ne Kadarı Varsa Düzsün , Siz Adamlığı Lafda Bilenlersiniz !!!

Red 

Yönetici
Red
Bir kaç gündür foruma fazla bakamadım. Meğer yawşaklar hala takipteler. Yawşaklar bizi takip etmesin diye yeni slogan oluşturalım bari :)

Karadalga seni Ankara ya davet eden yawşak yawşaklığını tescillemiş anlaşılan. Benim bildiğim bu gibi klavye delikanlıları ver adresini geleyim der bu asalaklar ise o kadar mal sürüsü ve dangalak hırsız takımı ki Ankara ya çağırmış seni :) Bunlar işte bu kadar karaktersiz. Farklı nickle buraya üye olupta Ankara ya davet etmek te nedir yaw. Klavye delikanlılarından bile aşağılıklar bunlar. Karakterlerini görüyorsunuz işte anlatmaya gerek yok :) Zaten bu foruma yakışmadıklarını ve bu forumun ağırlığını kaldıramadıklarını herkese göstermiş oldular. Çapsız asalak takımı bunlar. Yawşak olarak tarihteki yerlerini aldılar.

Yawşaklara prim yaptırmayalım. Duyurusu bile çok onlara :)

Kaldığımız yerden devam...

Üst Alt