Duyuru Tüm üyelerimizin dikkatine!!! Mutlaka okuyun!!! (Yawşakları Tanıyın)

DOST_6080 

VIP Üye
Sebepsiz yere BANLAmaDINIZ artık.

Alın size buz gibi sebep şimdi Umarım mutlusunuzdur....
Not : Ekran görüntüsüne falan ihtiyacınız yok ekran görüntüsünü size getirenede dikkat edin yarın sizin ekran görüntüsünüde başka yere getirir (Bana yakıştırdığınız o ifadeye asıl Layık olan size uşaklık edendir bilginiz olsun Efendim şimdiden söyleyeyim ogün gelince gücüne gitmesin..... Saygılar Efendim

Red 

Yönetici
Red
Sebepsiz yere BANLAmaDINIZ artık.

Alın size buz gibi sebep şimdi Umarım mutlusunuzdur....
Not : Ekran görüntüsüne falan ihtiyacınız yok ekran görüntüsünü size getirenede dikkat edin yarın sizin ekran görüntüsünüde başka yere getirir (Bana yakıştırdığınız o ifadeye asıl Layık olan size uşaklık edendir bilginiz olsun Efendim şimdiden söyleyeyim ogün gelince gücüne gitmesin..... Saygılar Efendim

''Nokta Kadar Menfaat İçin Virgül Kadar Eğilme''

Doğrular için can feda Sonuna kadar savunurum Amma Yanlışı savunacak kadarda aptal değilim.

Abicim bu alemde nadir bulunan bir adammışsın. Gerçekten takdire şayan. Bu foruma yawşaklık yapanlar gerçekten bu yawşaklığı yaptılar mı diye araştırdın yaptıklarına kani oldun ve mertçe yawşaklara salvolar yaptın. Ayak takımları hep birbirini buldu merak etme. Kendi kendilerini ayıkladılar. Hem de biz kılımızı bile kıpırdatmadık. Şimdiden sonra o ayak takımının yalakalıklarını yalamalıklarını ve yok oluşlarını izle. Temeli atan yawşak, tuğla taşıyan yawşak, harcı karan yawşak, harcı tuğlayı satan yawşak, alsatçısı yawşak... Alayı yawşak bunların. Onlar yok olup gidecek te yok olup gitmeyecek tek şey var. Bu da bu forumun onlara taktığı Pembemsi Yawşaklık Apoleti. Ben bir çoğunu tanıyorum. Sen de tanısan emin ol sokakta görsen selam vermeyeceğin tipler. Burda değer gördüler bizim insanlığımızdan dolayı kendilerini bi bok zannettiler. Sokakta görsen yüzlerine tükürmezsin. Bildiğin ayak takımı tipler.

Ama senin bu davranışın bu alemde çoğuna kapaktır bilesin; adam sıfatına bürünenlere ve kendini adamdan sanan yawşaklara...

Selam ve sevgiler sana DOST_6080

Birr 

Yönetici

Biz
Yavsaklarin alayi 100 euro veremeyip crakli forum kullaniyorlar, yaylanin hafifden kovuldunuz yerede gelip arsizlasmayin..

ERCANBEY

Üye
Emek hırsızları heryerde varlar malesef. Sevgili moderatörlerim sizler bizlerden ücret talep etmeksizin bu linkleri paylaşıyorsunuz. Bizim de size bir faydamız dokunsun sitenize video reklam koyabilirseniz her girdiğimizde izleyelim size de biraz olsun kazanç sağlayalım.

Davil

Üye
Güncel yawşak aynen öyleymiş boş verin önünüze bakın 15 yıldır sanaldayım ve bu alemde kimseye güvenemiyorsun 20 kişilik ekibim vardı dıgıturk bastı ekip dagıldı :)

Üst Alt