Destek Vestel 49ub8300 SS IPTV Yardım

muratcevik

Üye
Merhabalar.

SS IPTV uygulaması ile televizyonuma IPTV kanal listesi yüklüyorum, kanallar yükleniyor ancak sadece ses geliyor, görüntü gelmiyor ve siyah ekranda kalıyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Fatih46

Üye
Aynı sorun bende de vardı ve çözdüm. İptv url sonuna .ts sil ve m3u8 yaz öyle yükle bu işlem olmazsa url sonuna .hls yaz yükle kesin olur.

muratcevik

Üye
Aynı sorun bende de vardı ve çözdüm. İptv url sonuna .ts sil ve m3u8 yaz öyle yükle bu işlem olmazsa url sonuna .hls yaz yükle kesin olur.

Öncelikle çok teşekkür ederim. Linkin sonunu .m3u8 ve .hls yaptım bu kez de bir kanalın açılması yaklaşık 30 sn. sürüyor açıldıktan sonra da ses ve görüntü birbiriyle çok alakasız maalesef. Ses ve görüntü arasında min 20 sn fark oluyor.

Vestel... :cautious::cautious::cautious::cry::cry::cry:

Cisco01

Cezalı Üye
bende samsung smart tv kullanıyorum ssiptv önceden hızlıydı şimdi uygulama açılması çok çok yavaş kanal geçişleri 30 40 saniye neredeyse çözümü ne olabilir yardımcı olurmusunuz

Fatih46

Üye
Url nizin sonuna .ts yazıp download yapın, indirdiğiniz m3u dosyasını wordpad ile açın sonra kanallarınızı aşağıdaki formatta yazın fark ederseniz live ve sonunda .ts yoktur
Değerli ziyaretçimiz; içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
kaydedip My playlist e yükleyın, Kanal geçişlerinizin süresi çok kısalacaktır...

Cisco01

Cezalı Üye
benim bahsettiğim zaten uzantı bu şekilde uygulamanın açılısı dahil çok yavaş bi çözüm bilen varmı arkadaslar

Üst Alt