Reklam
resim
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Bilgi Vlc Player Geçmişi Silme

'Iptv Panel Görüntüleme Programları' forumunda cafi tarafından 30 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. 583
    8,312
    173
    cafi

cafi   Üye

Alınan Beğeniler:
    8,312
    Ödül Puanları:
    173
    arkadaşlar bu poğram ile vlc geçmişi,ni bir işeleme silebilirsiniz sizden şifre isteyecek şifre
    Gizlenmiş İçerik:
    İçeriği görebilmek için üye olmanız ve mesajı beğenmeniz gerekiyor.

sgrety, MIRMIR, 11onbir11 ve 26 kişi daha bunu beğendi.
  2. 1,562
    89,589
    203
    RedRuzgar

RedRuzgar Site Yetkilisi Red

Alınan Beğeniler:
    89,589
    Ödül Puanları:
    203
    cafi, emeğine sağlık ama bunun için extra program yüklemeye gerek yok. Vlc Player ayarlara girince en altta "Ayarları Sıfırla" butonu var. Ona basınca Vlc ilk kurulduğu andaki "Default" haline geliyor.

kaidnboss, pembe panter, cafi ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. 583
    8,312
    173
    cafi

cafi   Üye

Alınan Beğeniler:
    8,312
    Ödül Puanları:
    173
    bilgi için teşekküeler RedRüzgar sizinde emeğinize sağlık bunu sizin paylaşımınızdan sonra gördüm benim palaşımım altarnatif olabilr oda basit bir işlemle sıfırlıyor

RedRuzgar bunu beğendi.
  4. 1,562
    89,589
    203
    RedRuzgar

RedRuzgar Site Yetkilisi Red

Alınan Beğeniler:
    89,589
    Ödül Puanları:
    203
    Evet haklısın cafi. Ama tedbir için her zaman orjinal üzerinden gidiyoruz;) Orjinal olmayan bir çok uygulama bir çok bilgilerimizi karşı tarafın eline geçiriyor olabilir. Bu tür programları kullanırken her zaman dikkat etmek lazım. Alternatif yoksa ve son çare ise başvurulabilir. O da çok önemli bilgiler noktasında asla olmamalı tabi. Kötü niyetli insanlar oturmuş insanların özel bilgilerini elde etmek için farklı programlar adı altında birçok kod hilesi ile bilgilerini sızdırıyor. Dikkatli olmak lazım...

pembe panter ve Birr bunu beğendi.
  5. 583
    8,312
    173
    cafi

cafi   Üye

Alınan Beğeniler:
    8,312
    Ödül Puanları:
    173
    çok haklısın malesef kötü niyetli insanlar çok iki gün önce bu tür bir olay yaşadım facebookta bir video ilgimi çekti şöyle bir uyarı videoyu izlemek için eklentiyi tıklayın eklentiyi tıklayınca facebook hesabıma ulaştılar benim adıma bazıları cinsel içerikli beğeni ve paylaşım yaptılar tabiki onların gönderilerini sildim ve şifremi değiştirdim bunu yazmamın nedeni bu tür bir olayla karşılaşan arkadaşımız olursa videoyu izlemek için kesinlikle eklentiyi tıklamasınlar

Birr, DaRk BLuE ve RedRuzgar bunu beğendi.
  6. 583
    8,312
    173
    cafi

cafi   Üye

Alınan Beğeniler:
    8,312
    Ödül Puanları:
    173
    virüs bu tür videolarda gördüğünüzde kesnilkle uzantıyı ekleye tıklamayın anında hesabınızı ele geçiriyorlar

RedRuzgar bunu beğendi.

Abone Ol - Bu Sayfayı Paylaş