Bilgi Vlc Player Geçmişi Silme

Red 

Yönetici
Red
cafi, emeğine sağlık ama bunun için extra program yüklemeye gerek yok. Vlc Player ayarlara girince en altta "Ayarları Sıfırla" butonu var. Ona basınca Vlc ilk kurulduğu andaki "Default" haline geliyor.

9QDE8k.jpg

cafi

Üye
bilgi için teşekküeler RedRüzgar sizinde emeğinize sağlık bunu sizin paylaşımınızdan sonra gördüm benim palaşımım altarnatif olabilr oda basit bir işlemle sıfırlıyor

• Beğen
Reactions: Red

Red 

Yönetici
Red
bilgi için teşekküeler RedRüzgar sizinde emeğinize sağlık bunu sizin paylaşımınızdan sonra gördüm benim palaşımım altarnatif olabilr oda basit bir işlemle sıfırlıyor
Evet haklısın cafi. Ama tedbir için her zaman orjinal üzerinden gidiyoruz;) Orjinal olmayan bir çok uygulama bir çok bilgilerimizi karşı tarafın eline geçiriyor olabilir. Bu tür programları kullanırken her zaman dikkat etmek lazım. Alternatif yoksa ve son çare ise başvurulabilir. O da çok önemli bilgiler noktasında asla olmamalı tabi. Kötü niyetli insanlar oturmuş insanların özel bilgilerini elde etmek için farklı programlar adı altında birçok kod hilesi ile bilgilerini sızdırıyor. Dikkatli olmak lazım...

cafi

Üye
çok haklısın malesef kötü niyetli insanlar çok iki gün önce bu tür bir olay yaşadım facebookta bir video ilgimi çekti şöyle bir uyarı videoyu izlemek için eklentiyi tıklayın eklentiyi tıklayınca facebook hesabıma ulaştılar benim adıma bazıları cinsel içerikli beğeni ve paylaşım yaptılar tabiki onların gönderilerini sildim ve şifremi değiştirdim bunu yazmamın nedeni bu tür bir olayla karşılaşan arkadaşımız olursa videoyu izlemek için kesinlikle eklentiyi tıklamasınlar

cafi

Üye
virüs bu tür videolarda gördüğünüzde kesnilkle uzantıyı ekleye tıklamayın anında hesabınızı ele geçiriyorlar
37pvZO.png

• Beğen
Reactions: Red
Üst Alt