Destek Iptv Uydu Alıcı Tavsiye

metkurt

Üye
Selam arkadaşlar,

Kamosonic, Redline, Korax, Supermax, Dreamstar, Hiremco ve muadili cihazlar arasında free serverı ve free ip tv kanallarını stabil çalıştıran, desteği de iyi olan bir veya bir kaç cihaz önermenizi ve tavsiyelerinizi de rica edebilir miyim?

Teşekkür ederim.

DOST_6080 

VIP Üye
Aynı markanın farklı iki modelini kullanıyorum.(Next MACHINA 3D VİP ve Next 2000 HD Minix Internet Machina)
Next 2000 HD Minix Internet Machina iptv de tek geçerim. Araştırmanızı dilerim (Her konuda :kullanıcı arayüzü ,güncelleme,teknik destek,özellikler ve fiyat)

ENOX

+Üye
Uydu cihazlarında next in kalitesi tartışılmaz. Uzun zaman next in cihazlarını kullandım. Hiç sorun yaşamadım. Bana danışan yakınlarıma da hep next i tavsiye ettim..

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
Aynı markanın farklı iki modelini kullanıyorum.(Next MACHINA 3D VİP ve Next 2000 HD Minix Internet Machina)
Next 2000 HD Minix Internet Machina iptv de tek geçerim. Araştırmanızı dilerim (Her konuda :kullanıcı arayüzü ,güncelleme,teknik destek,özellikler ve fiyat)

aynen katılıyorum mini 2000 hd tek geçerim

Red 

Yönetici
Red
Bu kadar methediliyor Next. Baya iyi reklam olmuş :) Reklam ücreti vermesi lazım next in bize :) Hadi onu da geçtim 1 tane cihaz hediye etsinler de test edelim görüşlerimizi paylaşalım. Ha bir de almak istesem acaba toptancısı var mı ucuza alabileceğimiz. Bu cihazı Next 2000 HD Minix Internet Machina

DOST_6080 

VIP Üye
Abim Next ürünleri satan bayilerden alırsan dolar endexli sabit fiyat 210-230 Tl kendi wifisi ayrı satılıyor 35 Tl (ben 216 Tl almıştım wifide kullanmıyorum iki cihazımda kablolu baglantı .
Abim ilk alanlar arasındayız A.Kadir -Haydar1966 bu cihazın icigini ciciğini inceledik türlü cefalar çektirdik fırçada yedik ama bizler ücretli aldık .Testerlara ücretsiz verdiler onlarda cihazın kutusunun ve fotografının reklamını yaptılar XDXD.

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
Abim Next ürünleri satan bayilerden alırsan dolar endexli sabit fiyat 210-230 Tl kendi wifisi ayrı satılıyor 35 Tl (ben 216 Tl almıştım wifide kullanmıyorum iki cihazımda kablolu baglantı .
Abim ilk alanlar arasındayız A.Kadir -Haydar1966 bu cihazın icigini ciciğini inceledik türlü cefalar çektirdik fırçada yedik ama bizler ücretli aldık .Testerlara ücretsiz verdiler onlarda cihazın kutusunun ve fotografının reklamını yaptılar XDXD.

doğru dedin az fırça yemedik
cihaz sözü aldık amma göremedik meğer oralarda söz'ler tutulmak için verilmiyormuş söz senet değilmiş devamını yazmayayım dost özetini aslı gibi geçti zaten
213 tl ye wifi ile beraber aldım

DOST_6080 

VIP Üye
Bu arada ''Yigidi öldür hakkını ye?me'' diyerek olan bir söz var tam @haydar1966 için Bu iki cihaz bu günlere geldiyse onun bilgi beceri ve tavsiyeleri ile gelmiştir ve iddia ediyorum machina3d ve internet makina 2000 serisinin kullanıcı çözüm danışmanı duayenidir ,üretici ve satıcısı sadece konuşur o gözü yumuk çözüm üretir.
Ya abim (@RedRuzgar)nerden nereye geldik sen al takıldığın anda burdayız tecrübelerimizle çözüm adına paylaşmak adına.
Sevgi Saygıyla

BAXI26

Üye
Korax Vipbox Hd kullanıyorum. Kesinlikle tavsiyemdir. Diğer cihazlar sınırlı sürede ip verirken bu cihazda firma tarafından verilen ve özel bir yazılımla gelen sınırsız binlerce ip var. Ayrıca ip konusunda gördüğüm en stabil cihaz. Araştır derim.

A.kadir

YAWŞAK
 Cezalı Üye
Bu arada ''Yigidi öldür hakkını ye?me'' diyerek olan bir söz var tam @haydar1966 için Bu iki cihaz bu günlere geldiyse onun bilgi beceri ve tavsiyeleri ile gelmiştir ve iddia ediyorum machina3d ve internet makina 2000 serisinin kullanıcı çözüm danışmanı duayenidir ,üretici ve satıcısı sadece konuşur o gözü yumuk çözüm üretir.
Ya abim (@RedRuzgar)nerden nereye geldik sen al takıldığın anda burdayız tecrübelerimizle çözüm adına paylaşmak adına.
Sevgi Saygıyla
Aynen tasdikliyorum

haydar1966

Üye
Sevgili dostlarım övgü dolu sözleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek isterim.Bahsi geçen cihazlardan ( Machina 3D+2000 HD İnternet Machina+2000 HD.CX.) alıpta bilgi edinmek isteyen olursa seve seve yardımcı olmaya çalışırım....

kamil1234

Üye
zamanında next dobratek almıştım 700tl verip şimdi kenarda duruyor nextten uzak durun derim iyi günler

Üst Alt